۲ خواهر میبدی شطرنج‌باز قهرمان سومین المپیاد دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور شدند

سومین المپیاد دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور در اصفهان برگزار شد و 2 خواهر میبدی عضو تیم دانشگاه یزد مقام قهرمانی تیمی در رشته شطرنج ماده بلیتز(برق آسا) را کسب کردند.

سومین المپیاد دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور در اصفهان برگزار شد و ۲ خواهر میبدی عضو تیم دانشگاه یزد مقام قهرمانی تیمی در رشته شطرنج ماده بلیتز(برق آسا) را کسب کردند.

به گزارش هیات شطرنج میبد خواهران  مرضیه حبیب زاده میبدی و نرگس حبیب زاده میبدی در مسابقات برگزار شده با حضور نزدیک به ۵۰ شطرنج‌باز به ترتیب موفق به کسب مقام‌های اول و سوم در بخش انفرادی شدند.

گفتنی است خواهران شطرنج‌باز میبدی با کسب ۱۲ امتیاز توانستند نقش مهمی در قهرمانی بخش تیمی را در این دور از مسابقات کشوری دانشجویان خانواد ه شهدا و ایثار گران ایفا کنند.

به گزارش ایرنا سومین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی کشور، ۳۰ مرداد امسال به میزبانی دانشگاه‌های اصفهان و صنعتی اصفهان آغاز شد.

این المپیاد با شعار “ورزش، همدلی، ایثار” تا ۶ شهریور امسال با حضور دانشجویان دختر و پسر شاهد و ایثارگر سراسر کشور برگزار شد و دانشگاه اصفهان میزبان دانشجویان دختر و دانشگاه صنعتی اصفهان، میزبان دانشجویان پسر حاضر در این المپیاد بود.

در این دوره از مسابقات، دانشجویان در هفت رشته ورزشی فوتسال، والیبال، شطرنج، تنیس روی میز، بدمینتون، دو و میدانی و شنا به رقابت پرداختند.