مراسم تودیع و تقدیر از اعضای شورای شهر دوره چهارم در شهرستان میبد در سالن اجتماعات فرمانداری میبد برگزار شد. بام میبد : حسین فلاح فرماندار میبد در این مراسم با گرامیداشت یاد شهید حججی و تبریک هفته دولت بیان کرد :  شوراهای اسلامی در مجموع با تلاش و همراهی و همکاری که داشتند در جهت […]

مراسم تودیع و تقدیر از اعضای شورای شهر دوره چهارم در شهرستان میبد در سالن اجتماعات فرمانداری میبد برگزار شد.

بام میبد : حسین فلاح فرماندار میبد در این مراسم با گرامیداشت یاد شهید حججی و تبریک هفته دولت بیان کرد :  شوراهای اسلامی در مجموع با تلاش و همراهی و همکاری که داشتند در جهت توسعه و آبادانی شهرها و روستاها تلاش کرده اند و باید یکسری آسیب شناسی ها و ارزیابی هایی هم صورت گیرد که در چهار سال آینده مسئولین و مردم چگونه قضاوت خواهند نمود.

فرماندار میبد تصریح نمود : دولت پول و اعتبار چندانی ندارد ، 93 درصد پولهای دولت به هزینه های جاری اختصاص می یابد ، هزینه هایی که مرتبط است با زیرساختهایی که باعث دوام و قوام یک جامعه می شود .

وی در ادامه افزود : ارزش افزوده نعمت بزرگی است که شهرداری ها دارند و نباید از آن غافل شد.

فلاح توجه به موضوعات  فرهنگی و اجتماعی و به معنای عام نشاط اجتماعی را ضروری دانست و افزود: این موضوع  ورزش ، توجه به مسائل و مشکلات جوانان ، مشاوره ، جلوگیری از ناهنجاریهای اجتماعی و…را شامل می شود.

وی خاطر نشان کرد: بدون اصل همفکری و هماهنگی ، آن نگاه فنی و نگاهی که باید همراه با بحثهای عمرانی باشد ، لحاظ نخواهد شد و هیچ کار عمرانی که مرتبط با شهرسازی و بهسازی است ، شکل نمی گیرد.

فرماندار میبد با تبریک به اعضای شورای شهر جدید ، اظهار امیدواری نمود که در کنار هم و همراه و همگام در جهت توسعه ، عمران و آبادانی شهر تلاش نمایند و همچنین از شهردارانی که در این مدت زحمت هایی کشیدند ، قدردانی نمود.

در این مراسم کلیپی نیز از فعالیتهای شورای اسلامی شهر دوره چهارم به نمایش گذاشته شد.