تجلیل کارمندان شبکه بهداشت میبد از تلاش های مسئولین این شبکه / شناسایی بیش از 2000 بیمار جدید در حوزه سلامت روان

از آغاز طرح تحول سلامت تا کنون بیش از 2000 هزار بیمار جدید در حوزه سلامت روان شناسایی شده اند.

بام میبد : به نقل از وب سایت شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد ؛ جمعی از کارشناسان بهداشت روان مرکز بهداشت شهرستان میبد به نمایندگی از کارمندان و مراقبین بهداشتی مرکز بهداشت، با حضور در دفتر مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان  تجلیل کردند.

در این دیدار که به مناسبت گرامیداشت روز پزشک انجام شده بود ، کارشناس مسئول بهداشت روان گزارش مختصری از فعالیت های همکاران در حوزه بهداشت روان ارائه داد.

طاهره دهقانی با اشاره به اینکه از آغاز طرح تحول سلامت تا کنون بیش از 2000 هزار بیمار جدید در حوزه سلامت روان شناسایی شده اند گفت : همکاران ما تا کنون بیش از 3 هزار مشاوره روانشناختی به بیماران را ثبت کرده و برای 510 نفر از آنها پرونده مراقبت روانپزشکی تشکیل داده اند.

وی ضمن تشکر از همکاری و پیگیری های مستمر دکتر سهیلی در راه اندازی کلنیک بهداشت روان، افزود: وجود این کلنیک و حضور روانپزشک در مرکز، گامی مؤثر در ارائه خدمات روانشناختی به بیماران در راستای طرح تحول سلامت است و مردم ما امروز به خوبی شاهد نتایج آن هستند ضمن اینکه ارائه خدمات در حوزه سلامت اجتماعی، مواد و سلامت روان، ارائه آموزش های تخصصی در موضوعات فرزند پروری، اعتیاد، نوجوان سالم، ازدواج سالم و مهارت های زندگی از دیگر خدماتی است که در حوزه سلامت روان و در قالب طرح تحول سلامت در حال اجراست.

در پایان، هدایایی به رسم یادبود به آقایان دکتر سهیلی و دکتر حفیظی مدیر شبکه بهداشت و درمان و سرپرست مرکز بهداشت میبد تقدیم شد و ایشان نیز از زحمات همکاران و مراقبین سلامت بخصوص در حوزه سلامت روان تقدیر کردند.