فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد گفت: برخورد قانونی پلیس با مخلان اسایش مردم در چهارشنبه آخر سال قاطعانه خواهد بود.

بام میبد : به نقل از میبد ما ؛ سرهنگ سید محمد موسوی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد برخورد با مخلان آسایش مردم را از وظایف قانونی پلیس دانست و اظهار داشت: پلیس با هر کس بخواهد به بهانه شادی، با جنجال و ایجاد سر و صدای بمب های دست ساز و ترقه، آرامش مردم را سلب کند، برخورد بدون اغماض و قاطعانه خواهد کرد.

وی تصریح کرد: شهروندان شریف و عزیز میبدی نیز، مخصوصا در این شب، بر رفتار اجتماعی فرزندانشان کنترل بیشتری داشته باشند تا خدای ناکرده در نزدیک عید نوروز، سلامت، آرامش، امنیت روحی و روانی مردم دستخوش شادی کاذب چهارشنبه سوری نشود.

سرهنگ موسوی با بیان این موضوع که با واحدهای امدادی جهت حفظ سلامت شهروندان هماهنگی لازم به عمل آمده، ادامه داد: در هماهنگی صورت گرفته با مراجع قضایی نیز قرار بر این شد که وسایل نقلیه توقیف شده در این مراسم های خطرساز، تا بعد از تعطیلات نوروز ترخیص نشود و برای افرد دستگیر شده نیز، پرونده قضایی تشکیل شود.

فرمانده نیروی انتظامی میبد در انتها با تبریک پیشاپیش عید نوروز و آرزوی سلامتی برای همشهریان عزیز میبدی، گفت: امنیت و آرامش مردم، هدف پلیس است و برخورد قاطعانه و بدون اغماض با مخلان آرامش نیز در این راستا صورت می گیرد.