افتتاح نمایشگاه گروهی عکس کرد پرتره در کاروانسرای شاه عباسی میبد

صبح امروز با حضور مسئولین و علاقمندان به هنر عکاسی و انجام امور خیریه ، نمایشگاه گروهی عکس کرد پرتره در کاروانسرای شاه عباسی میبد افتتاح گردید.

بام میبد : در این نمایشگاه که با حضور فلاح فرماندار میبد ، انسیه فلاح نماینده شورای شهر این شهرستان ،خواجه پور مشاور فرماندار میبد در امور بانوان و خانواده  در راستای حمایت از کودکان و نوجوانان زلزله زده کرمانشاه شروع به کار نمود، 22 اثر از عکاسان کشوری به نمایش گذاشته شده است .

مردم خیر و علاقمند به هنر عکاسی می توانند با حضور در نمایشگاه گروهی عکس کرد پرتره  در میبد ، تصاویر انتخابی خود را سفارش دهند و با وجهی که پرداخت می نمایند ،  به آنها ، یک اثر هنری که بر روی نام عکاس ، تبریک سال نو و تشکر از خریدار بابت اهداء هدیه درج شده ، ارائه خواهد شد.

نمایشگاه گردان نمایشگاه گروهی عکس کردپرتره در میبد  فروغ السادات موسوی رئیس انجمن عکس میبد می باشد.

حضور شما در این نمایشگاه و سفارش تصاویری که می دهید گامی خواهد  بود در جهت ایجاد سرپناه برای مردمی  که بر اثر زلزله کرمانشاه بی خانمان شده اند ، مردمی که روزی قاب تصویر عکاسانی بودند که به واسطه عکسهایی که از آنها گرفته بودند ، به کسب مقامهایی در جشنواره های کشوری و بین المللی  نایل آمده اند و اکنون این عکاسان  به حمایت این مردم  که معلوم نیست در حادثه کرمانشاه دچار چه بلایی شده اند و یا  زنده هستند یا نه ،  این نمایشگاه عکس را به راه انداخته اند .

گفتنی است ، نمایشگاه گروهی عکس کرد پرتره  همزمان با شهر سنندج به دنبال نمایشگاه برگزار شده در تهران ، در حال برگزاری است و تا 15  فروردین  ، صبح و عصر برای بازدید عموم دایر می باشد.