فرماندار میبد با صدور پیامی فرارسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

بام میبد : به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام تبریک “حسین فلاح” فرماندار میبد بدین شرح است:

تقارن هفته ارتباطات و روابط عمومی با شروع ماه مبارک رمضان، ثواب‌های بی‌حساب خداوند در ماه مبارک رمضان و راز این بخشندگی و مهربانی در این ماه، فرصتی زیبا برای تقدیر از تلاشگران عرصهٔ خطیر ارتباطات و روابط عمومی فراهم آورده است.

نام‌گذاری ۲۷ اردیبهشت به‌عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی است.

بی‌تردید آگاهی از شیوه‌های نوین ارتباطی و اطلاع‌رسانی و همچنین التزام به آن، ضرورت‌هایی را هم به همراه دارد که ازجملهٔ مهم‌ترین این ضرورت‌ها، اخلاق‌مداری، امانت‌داری و ارزش‌آفرینی است.

روابط عمومی‌ها به‌عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولین در تحقق شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به نام سال حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری شده است نقش مهمی دارند؛ مسئولین روابط عمومی‌های ادارات، سازمان‌ها و نهادهای شهرستان باید بااطلاع رسانی شفاف، با ایجاد اعتماد و حفظ آرامش، همگام با مسیر و اهداف دولت تدبیر و امید، در راستای وحدت و همدلی بین مسئولین و مردم گام بردارند.

در پایان فرصت را مغتنم شمرده و در هفته ارتباطات و روابط عمومی از خدمات ارزشمند و کوشش خردمندانه دست‌اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت‌رسانی به مردم گام برمی‌دارند تبریک عرض نموده و مراتب سپاسگزاری خود را از اقدامات همه مدیران و کارشناسان خدوم روابط عمومی در شهرستان اعلام می‌دارم.