حضور مردم در صحنه ها و نشان دهنده عشق به اباعبدالله الحسین (ع) و دلاور مردان جبهه و جنگ می باشد

امام جمعه موقت میبد در مراسم رژه نیروهای مسلح ، حضور مردم در صحنه ها را نشان دهنده عشق به اباعبدالله الحسین (ع) و دلاور مردان جبهه و جنگ و دفاع مقدس عنوان نمود.

بام میبد : حجه الاسلام محمد اعرافی امام جمعه موقت میبد در این مراسم که مصادف با اولین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد ، افزود : باید در مقابل این همه عشق و رشادت ، بزرگی ، سیادت و آقایی و سروری ملت بزرگ ایران سر تعظیم فرود آورد.

وی خاطر نشان نمود : ما برای گرامیداشت هشت سال دفاع جانانه و آن جنگ نابرابر دفاع در مقابل استکبار و دشمنان اسلام ، اینجا گرد هم آمده ایم تا با ائمه معصومین ، امام حسین (ع) و یارانش ، امام خمینی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران و همچنین با رهبری معظم انقلاب میثاق بندیم که ما هرگز تسلیم نخواهیم شد و ندای «هَیْهَاتَ مِنَّا الذِّلَّه» ما همچنان بلند خواهد بود.

امام جمعه موقت میبد در ادامه تصریح نمود : استکبار در یک جنگ نابرابر در مقابل ایران اسلامی ایستاد ، به خیال آنکه می تواند یک حکومت اسلامی تازه و نوپا را از پا در آورد و سرتگون کند ، اما انقلاب ما و شما فرزندان انقلابیون گذشته ما و امت حزب الله نشان دادید و پدران شما نشان دادند که با انقلاب خویش و دفاع مقدس خویش و با دست خالی خود در برابر جنگ جهانی استکبار و دشمنان انقلاب می ایستند و دشمن نمی تواند در برابر اراده یک ملت و  ایمان مستحکم یک ملت بایستد.

وی افزود : اهدافی که دشمن در جنگ تحمیلی علیه انقلاب داشت ، اعمال حاکمیت خود ، تجزیه کشور و مقابله با صدور انقلاب با تحریم و تشویش و فشارهای سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی و اینکه مردم احساسات خود را فراموش کنند ، بود.