رییس اداره ورزش و جوان میبد از برگزاری 47 برنامه متنوع ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی در این شهرستان خبر داد.

بام میبد: به نقل از نارین نیوز ، محمدرضا زارع بیدکی رییس اداره ورزش و جوان شهرستان میبد در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار نارین، ضمن تبریک فرارسیدن هفته تربیت بدنی اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد بیش از ۴۷ برنامه‌ متنوع برای هفته تربیت بدنی در حوزه‌های بانوان و آقایان تدارک دیده است که از ۲۶ مهر تا ۲ آبان اجرایی می‌شود.

وی در تشریح برخی از این برنامه‌ها بیان داشت: برگزاری سه همایش بزرگ پیاده‌روی در شهرهای میبد و ندوشن و روستای مهرآباد و برگزاری همایش دوچرخه‌سواری از برنامه‌های عمومی هفته تربیت بدنی است.

رییس اداره ورزش و جوان شهرستان میبد در ادامه از برگزاری همایش بزرگ ورزش بانوان خبر داد و گفت: این همایش روز جمعه در پارک بزرگ بهاران میبد برگزار می‌شود.

زارع افزود: مسابقات ورزشی تیراندازی، دارت، تنیس روی میز در هفته تربیت بدنی میان کارمندان دولت برگزار می‌شود.

رییس اداره ورزش و جوان میبد همچنین از افتتاح طرح ملی پارک گام در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح برای تست سلامت شهروندان اجرا می‌شود.

زارع اضافه کرد: تجلیل از ورزشکاران برتر و مربیان و هیأت‌های ورزشی از دیگر برنامه‌های هفته تربیت بدنی در شهرستان میبد است.

بازدید از خانواده‌های شهدا و غبارروبی گلزار شهدا از دیگر برنامه‌های هفته تربیت بدنی بود که رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد به آن اشاره کرد.