امام جمعه موقت میبد با تاکید بر اینکه دستگاه های نظارتی که در اختیار دولت اند منفعل نباشند ، تصریح کرد : در مقابل گرانفروش های یک عده سودجو ، انتظار مردم ، برخورد قاطع دستگاه های نظارتی با گرانفروشی های عمده و جزئی است.

میبد آدینه : امام جمعه موقت میبد در خطبه های نمازجمعه این هفته با اشاره به شرایط دشوار اقتصادی مردم گفت : این ایام شرایط اقتصادی دشواری به ویژه برای اقشاری که حقوق و درآمد ثابتی دارند و چند ماه توان خریدشان با الان متفاوت است و آسیب زیادی از قبل نوسانات ارز و سکه به زندگی شان وارد شده است .
حجت الاسلام حبیب الله غفوری گفت : قیمت دلار و ارزهای خارجی هر چند بعد از مدتی صعود با تدبیر مسئولین و دولت تنزل یافته است اما همچنان شاهد قیمت بالای اجناس و کالاهای مورد نیاز مردم هستیم .
خطیب جمعه موقت میبد تصریح کرد : مردم انتظار دارند مسئولین قوا در کنار هم با هیئت عالی که تشکیل دادند تدبیری به کار ببرند که قیمت هایی که بالا رفته است متناسب با آنچه که ارز بر می گردد برگردد و کاهش پیدا کند.
وی تبدیل امید دشمن به یاس را در گرو همدلی و اتحاد دانست و گفت : باید این شرایط دشوار را پشت سر بگذاریم و برای همیشه امید دشمن را به یاس تبدیل کنیم .
امام جمعه موقت میبد با تاکید بر اینکه دستگاههای نظارتی که در اختیار دولت اند منفعل نباشند ، تصریح کرد : در مقابل گرانفروش های یک عده سودجو ، انتظار مردم ، برخورد قاطع دستگاههای نظارتی با گرانفروشی های عمده و جزئی است.
حجت الاسلام غفوری خاطرنشان کرد : جای تاخیر بیش از این وجود ندارد و انتظار داریم مسئولین توجه کنند تا شرایط قیمت اجناس در روزهای آینده بهتر از ایام گذشته باشد تا کسانی که حقوق ثابت دارند بتوانند در شرایط بهتری در مسیر خدمت به اسلام و حمایت از اسلام و ادامه راه شهدا را مستحکم تر از قبل ادامه دهند.
دانشجو و دانشگاه پیشرو و هدایتگرند
خطیب جمعه موقت میبد با گرامی داشت شانزده آذر و روز دانشجو گفت : اینکه دانشجو و دانشگاه حتما باید سیاسی باشد و در محیط پیرامونش احساس مسئولیت کند درست است .
حجت الاسلام حبیب الله غفوری با بیان اینکه دانشجو در سنین جوانی است که اهل اطلاع است و دلبستگی خاصی ندارد ، افزود : دانشجو و حوزه و دانشگاه پیشرو و هدایتگرند و پیشرفت های جامعه همواره مرهون علم و علماست .
خطیب جمعه موقت میبد تصریح کرد : از آنجا که قشر دانشجو در مسیر علم و کمال در حرکتند و جامعه در تمام رشته های علوم انسانی ، اسلامی ، پایه ، فنی و رشته هایدیگر نیازمند دانش است دانشگاه و دانشجو از جایگاه بالایی برخوردار است .
وی خاطرنشان کرد : از همین باب است که دشمن کینه توز سعی دارد این فرصت را تبدیل به تهدید علیه انقلاب اسلامی کند.
امام جمعه موقت میبد با اشاره به اینکه کسانی را به اسم دانشجو در مسیر انحرافی که با اساس کار علم ، معنویت ، ایمان ، اعتقادات راه شهدا و سرمایه های ملی ، حب به وطن اسلامی و الهی منافات دارد حرکت می دهند تا دانشجو را در مسیر خواست دشمن قرار دهند و چهره دانشجو را تخریب کنند .
حجت الاسلام غفوری با تاکید بر قشرهای فرهیخته و حاکمیت بر این موضوع گفت : اینها از ملت نیستند بلکه به جاهای دیگر متصل اند چرا که کسی در جایگاه علم و معرفت باشد ، مصالح ملی کشور و اعتقادات ملتش را زیر پا نمی گذارد .
خطیب جمعه موقت میبد ، وحدت حوزه و دانشگاه را امری طبیعی خواند و با بیان اینکه در این باره نیاز به کار اضافی نیست افزود : طبیعت معرفت و علم همین است که این مجموعه های علمی با هم در یک مسیر و مصالح امت اسلامی حرکت کنند و این فرصت های ارزشمند در اختصار قشر فرهیخته و عالم قرار گیرد و کسانی که در مسیر پیشرفت علمی هستند طبعا مجموعه متحد است و دشمن هر چه تلاش کند نتیجه عکس خواهد گرفت.