فرماندار میبد در جلسه معارفه رئیس هیئت تکواندوی شهرستان گفت: در کنار بسیاری از کارهای مستحبی که توصیه‌شده است، امر به ورزش نیز از کارهایی است که می‌توان باروی آوردن به آن به پرورش روح و تهذیب نفس نیز پرداخت.

بام میبد : به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این جلسه  با اشاره به بیان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه امر به ورزش ، امربه‌ معروف و تهذیب نفس می‌باشد، گفت: گذشته از آن‌که امر ورزش باید در رأس امور باشد، نباید با پرداختن به آن مغرور شد بلکه باید با آن به سمت عقلانیت، معنویت و تصفیه نفس خود برویم.

حسین فلاح تصریح نمود: باید مواظب بود ورزش باعث لغزش و انحراف نشود، ما گاهی فراموش می‌کنیم که می‌توان در کنار پرورش جسم به پرورش روح نیز توجه کنیم.

فلاح در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه ورزش تکواندو در میبد جایگاه خوب و قدمت نزدیک به 40 سال دارد که با همراهی که خواهد شد، باید موردتوجه قرارگرفته و به‌روزتر شود.

فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ورزش نقش مهمی در پرورش روح دارد، مردم، مسئولین و به‌ویژه روحانیت لازم است به ترویج آن اهتمام داشته باشند.

وی تجلیل، تکریم و بزرگداشت ورزشکاران را نیز یادآور شد که می‌تواند ایجاد خودباوری و ایجاد انگیزه در آن‌ها نماید.

فلاح تلاش، انگیزه، پشتکار و روحیه اخلاق‌مداری و جوانمردی را از مواردی ذکر نمود که می‌تواند همراه با ورزش در جامعه نهادینه شود و سبک زندگی افراد به‌خصوص جوانان و نوجوانان در مسیر معنویت و عقلانیت قرار دهد.

فرماندارمیبد اظهار امیدواری کرد با عنایت به اینکه، امسال سال ورزش در میبد نام‌گذاری شده است، بتوانیم کارهای شاخص و خوبی درزمینهٔ ورزش انجام دهیم.

در این جلسه که فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس هیئت تکواندوی استان یزد و برخی از مسئولین و فعالین رشته تکواندو حضور داشتند، مرتضی بیکی به‌عنوان رئیس هیئت تکواندوی شهرستان معرفی شد.