فرماندار میبد با اشاره به اهمیت حضور دانش آموزان در فعالیت های اجتماعی به موضوع یادگیری و وجود اخلاق نیکو در واحدهای آموزشی اشاره کرد و گفت: لازم است این قشر در کنار درس خواندن، مودب بودن ، داشتن روحیه ایثار را نیز با هدف بهتر زیستن فراگیرند.


یزد – ایرنا : حسین فلاح روز دوشنبه در دیدار با دانش آموزان یکی از مراکز آموزشی میبد در بازدید از فرمانداری افزود: دیدن بچه‌ها به خاطر روحیه با نشاط و شادی که دارند، روحیه‌ دهنده و انرژی‌بخش است.
وی افزود : دانش آموزان میبد سال‌های گذشته در تحصیل علم و نمره علمی رتبه اول را در آزمون ورودی به دانشگاه کسب کردند، باید با افتخار در دوره‌های مختلف تحصیلی تلاش و کوشش کنند تا سال‌های آینده نیز شهرستان همچنان با کسب نمره بالای علمی مقام اول را در سطح کشور داشته باشد.
وی ادامه داد : آنچه در کودکی آموخته می‌شود همانند نقش روی سنگ است که برای همیشه در ذهن افراد باقی و کمتر دچار فراموشی می‌شود.
فلاح همچنین نوجوانی را دوره بسیار خوبی برای شکل‌گیری شخصیت بچه‌ها ذکر کرد که لازم است به آن اهمیت داده شود.
هدف از این بازدید دانش آموزان آشنایی آن‌ها باکار مجموعه فرمانداری عنوان و گفته شد : ساخت مدرسه با مساعدت آموزش‌وپرورش و افراد خیر در میبد روند خوبی دارد ، اما در کنار آن باید به مشکل افسردگی و نشاط در میان دانش آموزان توجه کرد .
همچنین در این ‌ارتباط گفته شد که کلاس‌های آموزشی مانند فن بیان ، کمک‌های اولیه ، قرآن ، خوشنویسی ، کامپیوتر و … رایگان در مدرسه برگزار می‌شود و از خانواده‌ها نیز خواسته شد در این کلاس‌ها شرکت کنند.