اولین همایش رسانه‌ای پژواک جبهه مقاومت اسلامی با سخنرانی «حسن شمشادی» خبرنگار جبهه مقاومت و کارشناس مسائل منطقه در میبد برگزار می شود.

بام میبد : به نقل از ایرنا- یزد مسئوول بسیج رسانه میبد در این ارتباط گفت : همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، همایش بزرگ فعالان رسانه‌ و فضای مجازی با عنوان «پژواک جبهه مقاومت در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران» با حضور گسترده فعالان رسانه و فضای مجازی در شهرستان میبد برگزار می‌شود.
کریم بیگی افزود: در این مراسم که یکشنبه 14 بهمن بعد از نماز عشاء در مصلای بزرگ آیت‌الله اعرافی برگزار می‌شود، «حسن شمشادی» خبرنگار جبهه مقاومت و کارشناس مسائل منطقه به عنوان میهمان ویژه سخنرانی خواهد کرد.
مسئول بسج رسانه میبد همچنین اظهار داشت: در کنار این مراسم نمایشگاه دست‌آوردهای انقلاب اسلامی نیز در محل مصلی دایر است.
کریم‌بیکی در ادامه با اشاره به اینکه کارنامه انقلاب اسلامی طی 4دهه گذشته در بخش‌های مختلف درخشان است، افزود: به برکت پیروزی انقلاب در بسیاری از حوزه‌ها پیشرفت داشته‌ایم و در حوزه رسانه، شهرستان میبد هم‌پا با سایر مناطق کشور توسعه یافته و از نظر کمی و کیفی به رشد قابل توجهی رسیده‌ است.
وی خاطرنشان کرد: جوانان مومن و انقلابی شهرستان میبد در عرصه رسانه پیشتاز هستند و همواره ضمن انجام ماموریت اطلاع‌رسانی اخبار و عملکردها، در تبیین اصول انقلاب پیش‌قدم هستند.
مسوول بسیج رسانه میبد در پایان ضمن قدردانی از همکاری مسئولان ادارات و نهادها، از مردم شهرستان به ویژه صاحبان رسانه، خبرنگاران و قشر جوان و فعال در فضای مجازی دعوت کرد تا در این همایش شرکت کنند.