شکوه حضور مردم ولایت مدار میبد با برگزاری جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران در مصلی آیت الله اعرافی به نمایش گذاشته شد و بانگ الله اکبر آنها درمیثاق بستن برای ایستادگی و مقاومت در برابر توطئه های دشمنان در آسمان شهر میبد طنین انداخت.

بام میبد : شب گذشته مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار شهرستان میبد با به نمایش گذاشتن شکوه حضور خود در مصلی آیت آیت الله اعرافی و با سر دادن نوای الله اکبر در ادامه دادن راه شهیدان و ایثارگران دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس با ایستادگی و مقاومت در برابر دسیسه ها و توطئه های دشمنان همراه با حفظ انسجام و همدلی پیمان بستند.

در این مراسم فرماندار میبد با اشاره به اینکه انشاءالله تا سال های سال و تا 120 سالگی انقلاب بلکه بیشتر شاهد این حرکت بزرگ انقلابی ومردمی باشیم ، خواستار شرکت مردم با تمام قوا در راهپیمایی 22 بهمن شد.

حسین فلاح در ادامه سه مسیر راهپیمایی را از محل بیت آیت الله اعرافی میعاد گاه همیشگی انقلاب و انقلابیون به سمت میدان جانباز و نیز از میدان هلال احمر به سمت میدان شهرداری و سپس میدان جانباز و نیز پارک فلسطین به سمت خیابان هفت تیر ، میدان امام حسین و سپس میدان جانباز اعلام کرد.

وی همچنین تاکید کرد : انشاالله همگی کوچک و بزرگ با حضورخود محاسبات و خواب های استکبار جهانی و غرب را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران نقش بر آب نمایند.

امام جمعه موقت میبد نیز در جمع مردم انقلابی میبد طی سخنانی اظهار داشت: خصوصیت مهم انقلاب اسلامی ایران مردمی بودن و اتکا به پشتیبانی مردمی بعد از عنایت های الهی و انبیا می باشد.

حجت الاسلام اعرافی افزود: انقلاب اسلامی ایران با هدایت های امام (ره) شکل گرفت و استمراز پیدا کرد و بعد از امام راحل استمراری و پا بر جایی انقلاب با هدایت ها ورهنمودهای مقام معظم رهبری ادامه یافت .

وی تکیه گاه اصلی برای حفظ و صیانت از ثمره خون شهیدان حضورمردم درصحنه خواند و تحریم ها را فرصتی  برای مردم و مسئولین در جهت تکیه داشتن بر تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی در کشور غنی ایران که دارای ثروت های نهفته و استعداد ها ، ظرفیت ها و پتانسیل های فراوان است ، عنوان کرد.

 امام جمعه موقت میبد گفت : انشاءالله مردم به کوری چشم استکبارجهانی با حضورخود در راهپیمایی حماسه ساز 22 بهمن تو دهنی محکمی به دهان دشمنان که گفتتد ملت ایران چهل سالگی انقلاب کشورشان را نخواهند دید، بزنند.

از برنامه های این مراسم با شکوه اجرای سرود توسط گروه تواشی و مدیحه سرایی نور البیان ، مسابقه و نورافشانی بود.

این نورافشانی  گلهایی از پیوند دلها را درآسمان شهر میبد نقش انداخت وهمدلی و همراهی مردم در حفظ انسجام و محدت را متجلی کرد.