علیرضا نقوی شهردار میبد با صدور پیامی از حضور پر شور و گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قدردانی کرد.

بام میبد : به نقل از روابط عمومی شهرداری شهر جهانی زیلو، در متن این پیام آمده است:

به نام خداي يگانه

مردم آگاه و غیور شهر میبد

حضور پرشور و آگاهانه شما، در جشن طلیعه خورشید انقلاب شکوهمند اسلامی؛ رزمایشی ملی بود که در آیینه تاریخ چهل ساله انقلاب، اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی را انعکاسی جهانی داد.

آري بار ديگر حماسه انقلاب اسلامی در روز پیروزی گل بر گلوله خوش بر حافظه جهانیان ماندگار شد. درود خدا بر همه ملت ايران و شما مردم مؤمن، ولایتمدار، همیشه در صحنه و انقلابی شهر میبد که بار دیگر همگام با ملت غیور ایران اسلامی، برای تجدید بیعت با معمار کبیر  انقلاب اسلامی، بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و لبیک به دعوت رهبری معظم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مد ظله العالی)، حماسه‌ای عظیم آفریدید.

اینجانب این حضور عاشقانه و مخلصانه شهروندان فهیم و مومن میبد، امامان جمعه موقت میبد، روحانیت معزز، فرماندار ارجمند شهرستان، مدیران و مسئولین دلسوز ،خانواده معظم شهدا، ایثارگران، اعضای محترم شورای هاسلامی شهر میبد، نیروهای نظامی، امنیتی، انتظامی،اصناف، فرهنگیان، دانشجویان، مدیران و کارکنان  خدوم  شهرداری را ارج نهاده و از خداوند متعال توفیق شما، همه ملت شریف و بزرگوار ایران را در پاسداری از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواستارم.

علیرضا نقوی

شهردار میبد- ۲۲ بهمن ۱۳۹۷