پیام تبریک مسئولین شهرستان میبد به اولین بخشدار زن در استان یزد

مسئولین شهرستان میبد طی پیامهایی انتصاب خانم «فخرالسادت آقایی» را به سمت بخشداری بفروئیه به وی که همچنین اولین بخشدار زن دراستان یزد می باشد تیریک گفتند.

پیام تبریک سرپرست شهرداری بفروئیه:

بسم الله الرحمن الحیم

با درود و صلوات بر حضرت محمد(ص) و خاندان پاکش ، ضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه انتصاب شایسته سرکارعالی را به عنوان بخشدار بفروئیه به حضرتعالی و جامعه بانوان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. حضور بانوان فرهیخته در عرصه‌های مدیریتی نشان از استعدادهای سرشار و گواه تعهد و ایمان این بانوان بوده و استفاده مطلوب و بهینه از مجال ارزشمندی است که به برکت انقلاب اسلامی برای بروز و ظهور توانمندی‌های بانوان در اجتماع فراهم گردیده است.

 از خداوند منان توفیق روز افزون سرکار عالی در اعتلای نام و جایگاه حقیقی بانوان ایران اسلامی را مسئلت نموده و آرزوی موفقیت در تمام عرصه‌های مهم زندگی و خدمت به مردم شریف و خونگرم شهر بفروئیه را داشته و دوام توفیقات سرکار عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

متن پیام تبریک رئیس اداره بهزیستی میبد:

بسمه تعالی

سرکار خانم فخرالسادات آقایی میبدی

انتصاب شایسته و بجای جنابعالی را به سمت بخشدار بخش بفروئیه که حاکی از توانایی و تجربیات ارزنده شما می باشد را تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان آرزوی توفیق روزافزون برای شما داریم.

سید محسن فلاح  – رییس بهزیستی میبد

متن پیام مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری های شهرستان میبد :

سرکار خانم فخرالسادات آقایی میبدی

بخشدارمحترم بفروئیه میبد

با کمال مسرت  انتصاب شایسته  جنابعالی را درسمت بخشدار بفروئیه شهرستان میبد که نشان از شایستگی،لیاقت وکارآزمودگی شما در راستای خدمت رسانی شایسته به مردم فرهیخته  این دیاراست را تبریک وتهنیت عرض نموده ، کسب توفیقات روزافزون در جهت توسعه وآبادانی روستاها به  ویژه بخش بفروئیه را از درگاه ایزد یکتا مسئلت می نماییم.

متن پیام تبریک مدیرعامل مجتمع کاشی میبد

سرکار خانم فخرالسادات آقایی میبدی

نوید مسرت بخش انتصاب شایسته ی سرکار عالی را به عنوان بخشدار بفروئیه تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

ازدر گاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت داریم. داوود رعیت – مدیرعامل مجتمع کاشی میبد