فال روزانه چهارشنبه 12 اسفند 1394 – برترین ها

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که 12 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! دوست دارید روز تولد خود را چگونه آغاز کنید؟ ترجیح می دهید امروز را در کنار چه کسانی بگذرانید؟ بهتر است هر کاری را که دوست دارید و از انجام آن لذت می برید، انجام دهید. […]

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 12 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! دوست دارید روز تولد خود را چگونه آغاز کنید؟ ترجیح می دهید امروز را در کنار چه کسانی بگذرانید؟ بهتر است هر کاری را که دوست دارید و از انجام آن لذت می برید، انجام دهید. امروز هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد. افراد زیادی در اطراف تان هستند که از شادی شما شاد خواهند شد، با آنها تماس بگیرید تا در این جشن با شما همراه شوند. شما آرزوهای بزرگی در سر دارید، اگر می خواهید به تمام شان برسید، بهتر است از همین امروز برایشان برنامه ریزی کنید. در ماه تیر جرقه های رشد و پیشرفت در زندگی شغلی شما زده می شود. اما یادتان باشد که تحت هر شرایطی سلامت خود را در اولویت بگذارید تا برای ادامه مسیر نیز انرژی لازم را داشته باشید.

فروردین

کاری را که مدتی آغاز کرده اید ممکن است امروز به مانعی بر خورده و از حرکت باز ایستد. نگذارید این موضوع شما را نگران و عصبی کند. در این شرایط هیچ کاری از دست شما بر نمی آید پس اصرار بی خود نکنید. بهترین کاری که در این شرایط می توانید انجام دهید این است که خودتان را با کارهای دیگری سرگرم کنید تا گره آن کارتان خود به خود باز شود. اگر ایده ای در ذهن دارید و می خواهید آن را با شریک زندگی تان عملی کنید، بهتر است قبل از اقدام به هر کاری، از دیگران مشورت های لازم را بگیرید سپس وارد عمل شوید.

اردیبهشت

آماده باش باشید زیرا یکی از آرزوهای شغلی شما بالاخره به واقعیت می پیوندند. شاید باور آن در وهله اول برایتان سخت باشد اما انرژی های منفی را از خودتان دور کنید و راهتان را در پیش گیرید. شما برای آنچه اکنون هستید تلاش های زیادی کرده اید و سختی های بسیاری متحمل شده اید، پس حالا که با موفقیت فاصله ای ندارید، از حرکت نایستید. کافی است دست تان را دراز کنید تا هر آنچه می خواهید به دست تان آید. فردی نظر شما را به خود جلب کرده است. برای جلب توجه او روش های زیادی را به کار برده اید که تاثیری نداشته. بهترین کار این است که مستقیم هر چه در دلتان می گذرد را با او در میان بگذارید.

خرداد

شما بدترین منتقد برای خودتان هستید. مدام به خودتان و تصمیماتی که می گیرید، شک می کنید و دلیل آن هم مشکلات اخیری است که برایتان پیش آمده اما سعی کنید خوش بین تر باشید و کمی واقع بینانه تر به شرایط خود نگاه کنید. آنچه که اتفاق افتاده از کنترل شما خارج بوده است بنابراین عادلانه نیست که خودتان را مسئول تمام اشتاباهات بدانید. به تلاش های خود ادامه دهید، بهترین خود را رو کنید و اجازه ندهید که اتفاقات مختلف باورهای شما را تغییر دهند. اگر مشکلی بین شما و عشق تان بوجود آمده اما دلیل آن را نمی دانید، بهتر است گیر ندهید و بگذارید این مشکل خودش به طور طبیعی برطرف شود.

تیر

امروز فقط دوست دارید تنها باشید. پس بهتر است کامپیوتر خود را خاموش کنید و موبایل خود را دور از خود نگه دارید. ممکن است دوستان تان مدام دلیل این کار را از شما بپرسند، بهتر است به آنها دلیل اش را بگویید و از آنها بخواهید شما را تنها بگذارند. به فکر شلوغی خانه و کارهای نیمه تمام تان هم نباشید، امروز را فقط استراحت کنید. غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید و از این آرامش خاطر نهایت لذت را ببرید. اگر سوتفاهمی میان شما و عشق تان بوجود آمده است، صادقانه با هم گفتگو کنید، مطمئنا مشکل تان برطرف خواهد شد.

مرداد

امروز ممکن است در خانه خود احساس آرامش و امنیت نکنید. به همین دلیل از انجام کارهای سخت و سنگین در اطراف خانه خودداری کنید زیرا ممکن است در حین انجام کار آسیب ببینید. حتی اگر می خواهید وسیله ای را تعمیر کنید، بهتر است آن را به تعویق بیاندازید. بد نیست برای قدم زدم به بیرون از خانه بروید و کمی از هوای بهاری استشمام کنید. اگر به فکر شروع یک رابطه عاطفی هستید، بهتر است محتاطانه عمل کنید و هنگام تصمیم گیری، تمام موضوعات جانبی و آنچه در گذشته اتفاق افتاده است را به کناری بگذارید. با توجه به انرژی های مختلفی که در فضا پراکنده است، ممکن است دچار سوتفاهم شوید..

شهریور

یکی از همکارانتان ناراحت و افسرده نزد شما می آید و دوست دارد با شما درد و دل کند. از آنجا که انرژی های منفی او بر شما هم تاثیر می گذارد، بهتر است خودتان را خیلی درگیر نکنید. پس چشم هایتان را به روی مشکلات او ببندید و به کارتان ادامه دهید. این کار اگر چه سخت است اما غیرممکن نیست. امروز پس از مدت ها بالاخره جرات آن را پیدا می کنید که احساسات واقعی خود را به فردی که توجه شما را جلب کرده، در میان بگذارید. اگر می خواهید بیشتر به دل بنشینید، شوخ طبعی را حین صحبت فراموش نکنید.

مهر

مسائل مالی امروز ذهن تان را درگیر می کند. ممکن است پولی را که رویش حساب کرده بودید، به دست نیاورید یا حتی مجبور شوید جایی پولی بپردازید. در این شرایط باید تمام توانایی های خود را به کار گیرید و با برنامه ریزی دقیق خودتان را از مخمصه برهانید. نگرانی را کنار بگذارید زیرا در نهایت همه چیز به بهترین شکل خود اتفاق خواهد افتاد. شاید احساس کنید که شریک زندگی تان تمایل زیادی به شما ندارد اما اگر قدم اول را شما بردارید، می بینید که اشتباه فکر می کردید. رفتن به یک رستوران می تواند روحیه هر دوی شما را تغییر دهد.

آبان

مدتی است که سرتان به شدت شلوغ است و این موضوع شما را خسته کرده است طوری که دوست دارید همه چیز را رها و کمی استراحت کنید. شما کل روزتان را در چهار دیواری، چه در محل کار و چه در خانه، به سر می برید بنابراین بد نیست کمی به زندگی تان هیجان دهید. از همین حالا تلفن را بردارید و با دوستان تان برای یک آخر هفته هیجان انگیز برنامه بچینید. عاشق فردی شده اید اما سعی می کنید که آتش عشق تان را در پشت نقاب بی تفاوتی پنهان کنید. اما توصیه می کنیم که به این روش پایان دهید و به او نیز نشان دهید که عشق شما یک عشق واقعی است.

آذر

امروز تمرکزتان زیاد است و دوست دارید با دقت بیشتری به اطراف تان نگاه کنید. حتی قادرید ذهن دیگران را بخوانید. زمان مناسبی برای مطالعه، شرکت در جلسات و کلاس هاست و شما می توانید اطلاعات خوبی را دریافت کنید. حتی چیزهایی کشف می کنید که شما را به هیجان می آورند. شما در زندگی مشترک تان، فردی وفادار و قابل احترام هستید. عشق زندگی تان نیز به این موضوع ایمان دارد، به همین دلیل در پی خرید هدیه ای برای جبران محبت های شماست. خودتان را برای یک سورپرایز آماده کنید.

دی

امروز مشکلات مالی ذهن تان را درگیر می کند. چاله ای در زندگی تان بوجود آمده که نمی دانید آن را چگونه پر کنید اما نگران نباشید زیرا کمک در راه است. یک نفر از جایی که انتظارش را ندارید، پولی برایتان می فرستد. بهتر است دست از نگرانی در مورد رابطه عاطفی تان بردارید. شریک زندگی تان شما را انتخاب کرده زیرا به شما علاقه دارد پس به جای شک و تردید در مورد احساس او بهتر است به دنبال راهی برای محکم شدن این رابطه باشید. شاید قرار در یک رستوران رمانتیک، ایده خوبی برای هردویتان باشد.

بهمن

افتی در کارتان بوجود آمده که شما را نگران کرده است. اما غم به دلتان راه ندهید زیرا به زودی همه چیز حل خواهد شد. به این موضوع ماند یک چالش نگاه کنید و سعی کنید که آن را با موفقیت پشت سر بگذارید. شما قدرت ذهنی و توانایی های بالایی دارید که به کمک تان می آیند. بهتر است حواس تان بیشتر به اطراف تان باشد زیرا با افرادی در ارتباط هستید که با شما صادق نیستند. زمان خوبی برای یک قرار رمانتیک است. سعی کنید امروز از صحبت کردن در مورد موضوعات مهم بپرهیزید و تنها خوش بگذرانید.

اسفند

خبرهایی را از رادیو، تلویزیون یا اینترنت می شوید که کمی نگران تان می کند. اگر چه این خبر چندان خوشایند نیست اما در نهایت به نفع شما تمام خواهد شد و درهای تازه ای را به رویتان خواهد گشود. بهتر است مطالعه بیشتری در این زمینه داشته باشید و اطلاعات بیشتری کسب کنید تا نگرانی هایتان کمتر شود. کشف چیزهای جدید همیشه لذت بخش است پس از حرکت نایستید. به زودی کاری را انجام می دهید که تا به حال جرات اش را نداشته اید. سعی کنید در این راه به آنچه قلب تان می گوید، بیشتر گوش دهید.