امام جمعه موقت میبد گفت : دولت آمریکا با وجودی که خودشان تروریست هستند سپاه پاسداران که برخاسته از مردم است را تروریست معرفی کرد و با این اقدام ناشیانه سپاه محبوب تر از گذشته شد.

حجت الاسلام علیرضا حسنی در خطبه های این هفته نماز جمعه میبد افزود: آنها می خواستند سپاه و نیز ملت ایران را تروریست معرفی کنند اما با این حرکت ناشیانه سپاهی که محبوب مردم  و به عنوان نیروی مدافع انقلاب و ارزش های انقلاب اسلامی است نه تنها درمیان ملت بلکه در منطقه محبوتر از گذشته شد.

وی تصریح کرد : آمریکا خدمات سپاه را می داند و می داند تا به حال چه ضربه هایی از سمت سپاه پاسداران خورده و تمام توطئه ها و نقشه هایش نقش برآب شده است.

امام جمعه موقت میبد یاد آور شد: در روزهای اخیر آمریکا سرزمین اشغال شده جولان بر خلاف قوانین بین المللی به غاصب بخشید که اگرچه دنیا وهم پیمانان آنان با این حرکت همراهی نکردند.

وی همچنین به سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) نیروی پیش برنده انقلاب را جوانان خواند و از مسئولین خواست به جوانان پر شور متعهد و انقلابی اعتماد کرده تا با همت و هوشیاری و سرعت عمل جوانان مسیر انقلاب رو به پیشرفت حرکت کند.

حسنی همچنین با اشاره به گستره وسیع سیل در کشور و با تشکر از کمک های انجام شده از مردم خواست تا آنچه در توان دارند در کمک به سیل زدگان انجام دهند تا از درد و آلام آنها کاسته شود.

وی بعضی از نذورات را یاد کرد می توان در راه سیل زدگان ادا شود.

حضور گسترده مردم میبد در مراسم راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران

مردم ولایت مدار میبد بعد از نماز جمعه  با شرکت در راهپیمایی اقدام آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران را محکوم کردند.