مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه یزد گفت : اگر دشمنان ایران سپاه ایران را تروریست خطاب می کنند به خاطر این است که ما در مسیر اصلاح و درست گام برمی داریم و مبنای ایجاد امنیت و آرامش در جامعه ما بر اساس اصلاح و بودن در مسیر اصلاح و حرکت دینی است.

حجت الاسلام علی گندمی در نشستی با حضور نیروهای سپاه و نیروی انتظامی در مصلی آیت الله اعرافی برگزار شد ، افزود : در دوره ای زندگی می کنیم که درکشورهای مختلف مانند نیوزیلند وعربستان بی پروا انسان هایی را قتل عام می کنند اما می بینیم که سپاه ایران تروریست می خوانند.

وی  ادامه داد : عربستان بازیگردان جریان خبیث وهابیت اعلام آمادگی برای بازسازی سوریه کرده اما به شرط این که ایران در سوریه جایگاهی نداشته نباشد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه یزد همچنین یادآور شد : افتخار ما درمجموعه نیروهای مسلح  مورد توجه قرار دادن  موضوعات اعتقادی و سیاسی است.

امداد رسانی به سیل زدگان همراه با تکرار جلوه های دفاع مقدس و همبستگی است

امام جمعه میبد نیز دراین نشست گفت : با وجود برکات آسمانی که بارندگی ها داشت اما سیل قصه دردناک و جانکاهی است که چند استان در کشور ما به خاطر آن آسیبی سنگین متحمل شدند و ما در جریان آن شاهد تکرار جلوه های دفاع مقدس و صحنه ای باشکوه از همبستگی اقشار مختلف برای یاری رساندن به سیل زدگان بودیم.

حجت الاسلام والمسلمین اعرافی حضور سپاه ، بسیج ، نیروهای مسلح و انتظامی و ارتش ، دانشجویان ، طلاب و روحانیون که با عشق به ایثار پای کار آمدند را ستود.

وی درادامه با گرامیداشت هفته کارو کارگر و روز معلم گفت : ما در پایان شعبان که نردبانی است برای اهل دل ، جان و معنا که بر آن نردبان که خود نیز ارزش های والایی دارد به سمت ماه مبارک رمضان سیر می کنند.

برای ورود به ماه رمضان باید خود را آماده کنیم

امام جمعه میبد تصریح کرد: همه اولیا و انبیای الهی ورود به ماه مبارک رمضان را آماده باش می دادند و این نشان دهنده این است که ماه مبارک رمضان ماه امادگی است و ما با باید این روزها و شب ها مغتنم شمرده و با روحیه والا و قلب مستعد تری به سمت ماه مبارک رمضان برویم.

وی ماه مبارک رمضان را ظرفی عنوان کرد که در آن مظروف های مهمی قرار دارد و افزود:  نامهایی که این ماه مانند شهر الله ، شهرالبرکه ، ربیع القرآن ، ربیع الفقرا ، شهر الامین و….، دارد نشان دهنده این است که رمضان ماه خداست و نسبت خاصی با خدا دارد.

اعرافی خاطر نشان کرد :علاوه بر عبادت ها اعمالی هم که در این ماه انجام می شود مانند صدقه دادن ، خدمت به خلق و… ارزشی چند برابر دارد ، همچنین اعمالی عادی  که دراین ماه انجام می شود اگربا گناه آمیخته نباشد اعمال عبادی محسوب می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: قبل از این که ما به سلاح  ، فنون و ابزار نظامی توجه داشته باشیم باید به ویژگی ها و زیر ساخت های اعتقادی ، فکری و معنوی توجه کنیم که با این زیر ساخت ها است که سپاه ایران ، نسل برتر در منطقه می کند.

وی همچنین از اعتقادات ، تجهیزات و مهارت ها به عنوان  سه ضلع اصلی برای نیروهای مقتدر سپاهی و ارتشی و انتظامی یاد کرد  و خاطرنشان کرد:  ضلع اعتقادات ضلعی مهم و زیرساختی و نقطه قوت برای برداشتن گام های بزرگ است که اگر با استفاده از ماه مبارک رمضان مورد تقویت قرار بگیرد در اوج عزت و اقتدار بیش از امروز قرار می گیریم.