مردم همیشه در صحنه میبد امروز ، با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و با فریاد زدن مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از استکبارجهانی نشان دادند.

مردم میبد امروز با حضور گسترده خود در طول مسیر راهپیمایی در حالی پلاکارهایی در دست داشتند ، از محلات به سمت میدان جانباز حرکت کرده و بعد از تجمع در میدان جانباز در حالی که شعارهایی بر ضد استکبار جهانی می دادند به سمت مصلی آیت الله اعرافی ادامه مسیر دادند.

در طول مسیر صورت های بچه ها که به نقش پرچم جمهوری اسلامی ایران مزین شده بود ، همچنین  بچه های کوچک در آغوش مادران و پیرمردان و پیرزنان نشسته بر ویلچر که بچه هایشان آنها را برای شرکت در راهپیمایی همراهی می کردند جلوه خاصی به حضور پرشور مردم داده بود.

برگزاری نمایشگاه از نقاشی ، تصاویر و پوستر و همچنین اجرای  نقاشی و طراحی زنده  توسط کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان هنرمند از برنامه های جنبی راهپیمایی امروز در میبد بود.

در پایان راهپیمایی نیز بیانیه ای در چند بند برای تجدید میثاق در حمایت و پشتیبانی  از مردم فلسطین و محکوم کردن اقدامات آمریکا و استکبار جهانی دربحرین خوانده شد.