مسئولین میبد به مناسبت هفته اصناف با خانواده های شهدای اصناف میبد دیدار و نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام و از خانواده های آنها قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن و تجارت میبد ، به مناسبتِ هفتهُ اصناف با حضورِ فرماندارمیبد ، رئیس ادارهُ صمت، رییس بنیادِ شهید،رییس اتاق اصناف ونمایندهُ سپاه پاسداران و.. با سه خانوادهُ شهیدِ اصنافِ میبد در محله هایِ محمودآباد،یخدان ومهرجرد دیدار و از آنها دلجویی و قدردانی به عمل آوردند.

همچنین  از مکتب خانه ای در محلهُ یخدان بازدید و به دنبال آن  از سرپرستِ بیمارِ خانواده (حاج غلامرضا فلاح)که زمانی در اتحادیه نانوایان فعال بود ودر حالِ حاضر بازنشست شده است ، عیادت شد.

 اصنافِ میبد با تقدیمِ ۴۸ شهید ،وفاداری خود را به آرمانهای مقدسِ انقلاب از خود نشان دادند.

برپایی میز خدمت در هفته اصناف

لازم به ذکر است از جمله دیگر برنامه های هفته اصناف برپایی میزِ خدمت بعد از نمازجمعه در شبستان مصلی آیت الله اعرافی و پاسخ وبه سوالات و رسیدگی به مشکلات مردمی درحوزه های اقتصادی مانند قیمتها،تنظیم بازار،آردونان،کارگاههای مزاحم شهری،مسائلِ مالیاتی،تخلفاتِ صنفی و….بود.

ججت الله خلیلی اداره صنعت ، معدن و تجارت میبد قبل از خطبه ها نیز گزارش کلی از وضعیت به حاضرین‌ارائه نمود.

میز خدمت برنامه ای هست که با هدف پاسخگویی به سوالات مردمی و ارتباط مستقیم با مردم هر هفته با حضور یکی از ادارات و مسئولین مرتبط در مصلی آیت الله اعرافی برگزار می شود.