اکران بهترین فیلم سینمایی سی و هفتمین جشنواره فجر باعنوان «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار که از پنجشنبه شب هفته گذشته در سینما میثاق میبد آغاز شد ، همچنان ادامه دارد.

فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» با داستان عشق یک فروشنده به دختری که برای خرید به مغازه وی رفته است درجنوب شهر تهران شروع می شود و بعد از آن داستان فیلم که برگرفته از داستان واقعی گروهی تکفیری است حول محور یک سری اتفاقات که مرتبط با مسائل قاچاق اسلحه است می چرخد.

این فیلم که با داستان عشق و آزدواج شروع شده با یک تراژدی تلخ به پایان می رسد.

در فیلم «شبی که ماه کامل شد» به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی و محصول سال 97 ، هوتن شکیبا در نقش عبدالحمید ریگی ، آرمین رحیمیان در نقش عبدالمالک ریگی ،  الناز شاکردوست در نقش فائزه منصوری ، ، پدرام شریفی در نقش شهاب منصوری ، فرشته صدرعرفایی در نقش مادر عبدالحمید ، شبنم مقدمی در نقش مادر فائزه و فرید سجادی حسینی در نقش سید محمد موسوی (پدرخوانده فائزه) به ایفای نقش های خود پرداخته اند.

این فیلم جوایز سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی ، بهترین بازیگر نقش اول مرد ، بهترین بازیگر نقش اول زن ، هترین بازیگر نقش مکمل زن ، بهترین طراحی صحنه و بهترین چهره پردازی در سی و هفتمین جشنواره فجر را به دست آورده است.

فیلم «شبی که ماه کامل شد» به سانس های فوق العاده رسید

با توجه به استقبال زیادی که طی هفته گذشته از فیلم «شبی که ماه کامل شد» شد ، اکران این فیلم با گذاشتن سانس فوق العاده در سینما میثاق میبد همراه بود.

شهرستان میبد در حال حاضر دارای دو سینما برای اکران فیلم های سینمایی  و نیز اجرای نمایش است.