فرماندار میبد با اشاره به مبلغ دو میلیارد تومان اختصاص داده شده برای جاده ورزنه و ندوشن گفت: مبلغ 5 میلیارد تومان دیگر نیز برای تکمیل زیرساخت های مسیر ورزنه – ندوشن اختصاص یافت.

حسین فلاح با اعلام این خبر و با اشاره به دیداری با دکتر غریب پورمعاون وزیر راه افزود : با اختصاص این میزان اعتبار برای این مسیر که به راه قلعه خرگوشی و سورک متصل می شود ، ان شاءالله زیرساخت های این پروژه  تکمیل خواهد شد و با رای زنی هایی هم که در ارتباط با آسفالت این مسیر می شود شاهد بهره برداری از این پروژه در آینده ای نزدیک باشیم.

 وی همچنین با ارائه گزارشی از ملاقات با وزیر نفت گفت : با هماهنگی های نماینده مردم میبد و تفت این دیدار انجام گرفت و مسائل به مرتبط به حوزه ورزش و فعالیت های اجتماعی و پیشگیری مطرح و مقرر شد وزارت نفت مساعدت هایی در مرتبط با این حوزه ها در شهرهای میبد و تفت داشته باشد.

فرماندار میبد افزود: سفال و سرامیک و زیلوی میبد نیز از موضوعات مورد اشاره وزیر نفت بود که با تسلط  نسبت به این هنر صنعت های میبد مطرح و پیشنهادات خوبی داده شد که این می تواند خبری ویژه باشد چون این اهتمام و توجه می تواند مورد عنایت برای برنامه ریزی و استفاده از این فرصت در سفرها و ملاقات های بعدی باشد.

فلاح همچنین به دیدار با دکتر فلاح فرماندهی بسیج وزارت نفت به عنوان یک میبدی و نیروی کارآمد در وزارت نفت و موضوعات عمرانی شهر میبد که در این دیدار مطرح شد ، اشاره کرد.