معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد گفت: مدیران و پرسنل ادارات و ارگان ها با استفاده از ظرفیت‌های خود دراجرای برنامه های هفته دفاع مقدس حضور و همکاری داشته‌باشند.

علیرضا ابوالحسنی درجلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس با برشمردن ویژگی‌های دفاع مقدس افزود: وظیفه ما برجسته سازی و پرداختن به این ویژگی‌ها از جمله معنویت ، استقامت ، شجاعت فرماندهان ، شهادت طلبی و ایثاررزمندگان و … با استفاده از همه ظرفیت‌ها با هدف پاس داشتن خون شهیدان و رشادت‌های رزمندگان اسلام است.

فرمانده سپاه ناحیه میبد نیز دراین نشست برنامه های پیش بینی شده برای اجرا در هفته دفاع مقدس را 200 برنامه اعلام کرد و ازاین برنامه‌ها ، 15 برنامه محوری شهرستانی ، 20 برنامه دانش‌آموزی که 100 مدرسه را شامل می شود ، همایش پیاده روی خانوادگی با حال و هوای اربعین ، همایش رزمندگان به عنوان یک همایش محوری، صبحگاه مشترک سپاه ، نیروهای انتظامی ، نیروهای پادگان نبی اکرم و گردان امام حسین (ع) ، رژه موتوری و خودرویی و… نام برد.

مصطفی بهشتی درادامه به برنامه‌های غباررویی گلزار شهدا با برنامه‌ریزی و اکیب بندی‌هایی که شده ، عباروریی دانش‌آموزی گلزارشهدا ، برپایی میز خدمت در نمازجمعه ، تجمع بزرگ رزمندگان ، پیشکسوتان جهاد و شهادت ، حلقه‌های صالحین و بسیجیان درمصلی آیت الله اعرافی و…نیز اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه باید با مدیریت برنامه های برنامه‌ریزی شده را اجرا کرد، تصریح کرد: دفاع مقدس متعلق به همه جامعه و ادارات است و تنها تعلق به سپاه ندارد.