روز پدر را فراموش نکنید!!

فردا مصادف با میلاد مبارک حضرت علی (ع) و روز پدر و بهترین زمان برای قدردانی از پدران است و اگر فراموش کرده‌اید تا دیر نشده ، یکی از چند کادوی پیشنهادی را برای پدران خود بخرید.

پیشنهاداتی برای شما می‌شود که با توجه به شغل و بودجه و علاقه پدران انتخاب کرده و به پدران و همسران خود کادو دهید:

 جعبه ابزار

اگر پدر و همسرتان به انجام دادن کارهای فنی خانه علاقه مند است و هیچ کس را مثل خودش قبول ندارد، جعبه ابزار بهترین کادویی است که شما می توانید به عنوان هدیه روز پدر خریداری کنید.

هدیه روز پدر

ادکلن

از جمله خریدهای روز پدر خرید یک ادکلن برای اوست،  حق انتخاب ادکلن همسرتان بعد از ازدواج با شماست! پس درنهایت زرنگی، ادکلنی را که می پسندید برایش هدیه بخرید.

هدیه روز پدر

جوراب

جوراب همیشه به عنوان یکی از بهترین و ارزان ترین هدایا برای روز پدر و روز مرد شناخته شده است، شما می توانید چند جفت جوراب بخرید و آن ها را به شکل گل تزیین کنید و به پدر، همسر و پدر شوهر خود هدیه کنید.

هدیه روز پدر

ست کمربند و کیف پول مردانه

می توانید یک ست کمربند و کیف پول مردانه را تهیه کنید و به عنوان هدیه روز پدر و روز مرد به همسر، پدر و پدر شوهر خود بدهید.

در صورت تمایل می توانید ست کمربند، خودنویس و دفتر یادداشت و یا ست فندک و جا سیگاری و خودنویس را جایگزین ست کمربند و کیف پول مردانه کنید.

هدیه روز پدر

کتاب

اگر پدر، پدر شوهر و همسر شما یه کتاب خواندن علاقه دارد می توانید مجموعه ای از کتاب های مورد علاقه ی او را خریداری کرده و به عنوان کادو روز مرد به آن ها هدیه کنید.

هدیه روز پدر

شام روز پدر

همچنین می توانید پد رو همسر خود را غافلگیر کرده و او را در یکی از رستورانهای شهر مهمان کنید.

نامه‌ای برای پدر

البته می توانید با کمترین هزینه نامه ای برای پدر و همسر خود نوشته و تلاش‌های خستگی ناپذیر وی را با نثار شاخه ای از گل قدردانی کنید.

هدیه روز پدر

انتخاب با شما است ، بنجنبید تا دیر نشده!!!

گردآوری پایگاه خبری بام میبد

منبع :

وب سایت‌های کوکا ، نمناک و چطور