کنگره شعر توحیدی فرصت معرفت‌افزایی دانش‌آموزان است

امام جمعه میبد گفت : دانشگاه و حوزه در برگزاری کنگره شعر توحیدی همکاری و مشارکت پررنگی داشته‌باشند به ویژه آموزش و پرورش که در شکوفایی ذوق ادبی و معرفت‌افزایی دانش‌آموزان با شرکت دادن آنها در این رویداد فرهنگی نقش مهمی دارند.

آیت الله اعرافی علیرضا اعرافی روز شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی افزود: همه باید در برگزاری برنامه ها و مراسم های فرهنگی با هدف اعتلای برگزاری این رویدادها به نام شهرستان در سطح کشوری و بین المللی اهتمام داشته‌باشیم.

وی همچنین لزوم فراهم کزدن نشاط و شادابی و ارایه حداقل خدمات رفاهی را خواستار شد و همچنین معرفی شهر درفضای مجازی را توصیه کرد.

فرماندارمیبد هم گفت: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا ، هیچ تفریح و برنامه و اسکانی در شهرستان اجرا نمی‌شود و با این حال با توجه به هم اندیشی انجام شده در نشست خدمات سفر بعضی از مکان‌های گردشگری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دایر باشد.

حسین فلاح در ادامه رسیدگی به مبلمان شهری و با صفا کردن سیما و منظر شهر را خواستار شد تا شهروندان با گذر از خیابانهای شهر و در حال نشسته در اتومبیل‌ها حس خوبی در روزهای عید داشته باشند.

راه‌اندازی رادیو «با میبد» در نوروز 1400

شهردار میبد هم گزارشی از برگزاری کنگره شعر محمد ارایه داد که با تجلیل از 4 اثر برگزیده و 9 اثر شایسته تقدیر از میان بیش از  ۱۰۰ اثر ارسالی به دبیرخانه این کنگره، در مصلای آیت الله اعرافی برگزار گردید.

علیرضا نقوی همچنین به برنامه‌های برگزار شده در نوروز 99 مانند راه‌اندازی «رادیو با میبد »که پخش کننده برنامه‌های فرهنگی از فضای مجازی بود ، اشاره کرد و به برگزاری این برنامه همراه دیگر برنامه های متنوع در نوروز 1400 با عزمی جزم‌تر نوید داد.

فرمانده بسیج ناحیه میبد نیز گزارشی از برنامه های برگزار شده مانند یادواره شهدا و برنامه‌ریزی دیدار با خانواده شهدا و برگزاری 11 مرحله رزمایش مومنانه و توزیع بسته های معیشتی با تشکیل شورای تعاون اجتماعی و قرارگاه حاج قاسم سلیمانی با همکاری همه اداره‌ها ارایه داد.

سرهنگ مصطفی بهشتی به برگزاری دوازدهمین مرحله توزیع بسته‌های معیشتی در سه روز مانده به عید با توزیع کیف و کفش و پوشاک در سطح محله‌های شهرخبر داد.