استودیو بحران و مرکز تولید رسانه در میبد بهره‌برداری شد

استودیو بحران و مرکز تولید رسانه در میبد با حضور استاندار یزد ، امام جمعه و مسوولان این شهرستان بهره‌برداری شد.

این پروژه با میزان اعتبار بالغ بر 2 میلیارد و نیم میلیون تومان هزینه شده از سوی خیران به بهره‌برداری رسید و به صورت روزانه 50 دقیقه پخش برنامه دارد.

همچنین در مواقع بحران که امکان حضور مهمانان میبدی در صدا و سیما نیست ، این مکان جایگاه حضور آنها و اجرای برنامه است.

امام جمعه میبد در آیین افتتاح این پروژه با تشکر از همه دست اندرکاران در راه اندازی پایگاه یاد شده، گفت: توسعه پایگاههای اطلاع رسانی و ارتباطات جمعی در استان منشاء رشد و تعالی همه است و این مرکز نیز هم درخدمت استان و هم برای شهروندان میبدی آغازی نو برای برداشتن گام‌های ارزشمند دیگر است.

آیت الله علیرضا اعرافی افزود: مردم میبد متقاضی ایجاد این ظرفیت در شهرستان بودند خیرین هم کمک کردند و علی رغم اینکه بهره‌برداری از پروژه مدتی طول کشید ، سرانجام با حمایت‌های صدا و سیمای استان یزد مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

فرماندار میبد نیز با اشاره به اینکه امروز عضوی به رسانه شهرستان اضافه شد اظهار امیدواری کرد که پایگاهی خوب برای اطلاع‌رسانی بهتر و حضور فرزانگان و انعکاس مسایل مربوط به قشرهای مختلف دانش آموزان، دانشجویان و صنعتگران و دیگر اقشار شهرستان شود.

میبد بیش از 10 پایگاه خبری و رسانه های مکتوب دارد و مرکز ۱۰6 هزار نفری این شهرستان در ۵۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد مرکز این استان قرار دارد.