کارگاه آموزشی تحکیم خانواده در کتابخانه مرکزی میبد برگزار شد

رییس اداره کتابخانه های عمومی میبد از برگزار شدن کارگاه آموزشی تحکیم خانواده شامل فرزندپروری ، مدیریت رفتاری با نوجوانان و مهارت های زندگی ویژه دانش آموزان ابتدایی در کتابخانه مرکزی میبد خبر داد.

رییس اداره کتابخانه های عمومی میبد از برگزار شدن کارگاه آموزشی تحکیم خانواده شامل فرزندپروری ،  مدیریت رفتاری با نوجوانان و مهارت های زندگی ویژه دانش آموزان ابتدایی در کتابخانه مرکزی میبد خبر داد.

محسن کارگر با اعلام این خبر افزود: کارگاه خودشناسی ، شناخت انواع نیازها و آشنایی با روش های حل تعارض برگزار شد و در کارگاههای آینده نیز  مهارتهای ارتباط ، کنترل خشم، مهارت حل مسئله و ارتباط با کودک و نوجوان آموزش داده می‌شود.

وی ادامه داد: دوره تحکیم خانواده شامل پنج کارگاه آموزشی روابط زناشویی(مهارتهای ارتباطی) وسه کارگاه مهارتهای فرزندپروی است که با هدف کسب مهارت برای داشتن روابط محکم و رضایت بخش بین همسران و والدین با فرزندان  برگزار می گردد.

این مسئول اظهار کرد : طرح آموزشی یاد شده با همکاری کانون تخصصی مشاوره و مددکاری خادمیاران رضوی و کتابخانه مرکزی میبد و با برگزاری کارگاه های تحکیم خانواده و مهارت های زندگی دختران ابتدایی  در چند جلسه متوالی در حال اجرا است.

وی یادآور شد: همانگونه که رانندگی بدون آموزش و کسب مهارت امکان پذیر نیست ، مهارتهای زندگی را نیز باید از افراد متخصص و دانش اموخته آموخت و قدم اول در این مسیر خودشناسی است.

کارگر زمان برگزاری کارگاههای آموزشی تحکیم خانواده  را عصر روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت ۱۵ و ۴۵ دقیقه ذکر کرد و گفت : شرکت در این کارگاهها را برای عموم مردم آزاد است.

۷ کتابخانه عمومی در سطح شهر میبد فعال است.