کاربردهای زیبای گلیم از مجموعه آثار آموزشگاه و کارگاه دستان هنرمند

گلیم فرش دستباف ایرانی و دارای طرح‌ها و رنگهای زیبا و گوناگون کاربردهای جذاب و زیبای دیگری نیز در تهیه کیف ، کفش ، کاناپه ، دیوار کوب و تابلو فرش دارد ، آموزشگاه و کارگاه دستان هنرمند ارایه دهنده مجموعه‌ای از این آثار هنری است.

گلیم فرش دستباف ایرانی و دارای طرح‌ها و رنگهای زیبا و گوناگون کاربردهای جذاب و زیبای دیگری نیز در تهیه کیف ، کفش ، کاناپه ، دیوار کوب و تابلو فرش دارد ، آموزشگاه و کارگاه دستان هنرمند ارایه دهنده مجموعه‌ای از این آثار هنری است.

گلیم فرش زیبا دست بافته دستان هنرمند بانوان و آقایان در شهرها و استانهای ایران است و این دست بافته در هر شهری دارای ویژگی های خاص است.

آموختن شیوه بافت گلیم نیز رایج است و به ویژه بانوان گلیم بافی را به عنوان یک کسب و کار خانگی انتخاب کرده و از طریق آن درآمد زایی دارند.

علاقمندان به گلیم بافی با ثبت نام در آموزشگاه‌ها و کارگاه‌های گلیم بافی به صورت حضوری و مجازی به آموزشها دسترسی دارند .

آموزشگاه و کارگاه تولیدی دستان هنرمند با مجوز سازمان فنی و حرفه ای کشور در استان اصفهان تاسیس شده است.

 اکرم زمانی فارغ التحصیل سال 81 از دانشگاه شهید فارسی اصفهان موسس ، مدیر و مربی آموزشگاه دستان هنرمند این آموزشگاه را در سال 93 تاسیس کرد و تاکنون به عنوان مربی در  تخصصی و بین المللی صنایع دستی استان اصفهان همکاری دارد.

کارگاه و آموزشگاه دستان هنرمند

وی علاقه خاص خود به طراحی ، مرمت و بافت گلیم را در دوران تحصیل در دانشگاه نشان داد و مورد تشویق و راهنمایی از سوی مدرسان دانشگاه قرار گرفت و قبل از پایان تحصیلات توانست با شرکت در مسابقات بین دانشگاهی رشته فرش استان و کسب مقام و راه یافتن به مرحله کشوری صاحب مقام سوم در رشته طراحی و مرمت و بافت در بین دانشجویان کشور شود.

در سال 81 نیز در المپیاد فنی و حرفه ای در رشته گلیم مقام اول شهر اصفهان و در مرحله مسابقات کشوری مقام دوم استان اصفهان رشته گلیم را بدست آورد.

سپس با ارایه آزمونهای شهری و سپس کشوری برای جذب نیروهای غیر رسمی کمیته امداد شرکت کرد و پس از قبولی از سال 82 تا کنون با کمیته امداد امام خمینی اصفهان و سپس در سالهای82 تا 84 با سازمان صنایع دستی استان همکاری داشت.

از سال ۹۶ تا سال ۹۸ در مقطع کارشناسی ناپیوسته( کارشناسی بافت و رفوگری فرش دستباف)ادامه تحصیل داد و در سال ۹۸ به عنوان دانشجوی ممتاز و دانشجوی کارآفرین  از سوی دانشگاه علمی کاربردی اصفهان معرفی شد و در سال 1400 نیز به عنوان بانوی کارافرین با دریافت لوح تقدیر از دستان فرماندار وقت شهر اصفهان تجلیل شد.

کارگاه و آموزشگاه دستان هنرمند

موسس آموزشگاه دستان هنرمند  در سال ۹۸ به عنوان مدرس افتخاری از طرف تهیه کننده برنامه تلویزیونی خانوادگی،اجتماعی””  زیر یک سقف”” از شبکه اصفهان دعوت شد و دراجرای  ۵ جلسه آموزش پخش زنده با موضوع گلیم بافی با این برنامه همکاری کرد.

کاربردهای زیبا و جذاب گلیم ارایه شده از سوی آموزشگاه و کارگاه تولیدی دستان هنرمند تقدیم نگاه سبز شما می شود.

شماره تلفن برای کسب اطلاعات بیشتر برای دریافت آموزش و خرید محصول : 09339598759 و 09133709659

اینستاگرام: dastanehonarmandesf@