مراسم بزرگداشت بیست و پنجمین سالگرد مرحوم آیت الله حاج شیخ محمدابراهیم اعرافی رحمه الله علیه امام جمعه فقید میبد برگزار می شود .

بام میبد : به نقل از میبد آدینه ، علی محمد گل محمدی دبیر برگزاری این مراسم گفت : بزرگداشت امام جمعه فقید میبد ، عصر پنج شنبه 6 مهرماه مصادف با هفتم محرم الحرام از ساعت 15 تا 18 در حسینه اعظم شهیدیه با حضور مسئولین و مقامات ارشد استان و شهرستانها و مردم همیشه در صحنه شهرستان میبد برگزار می شود .

علی محمد گل محمدی با دعوت از همه اقشار مردم در این مراسم باشکوه و معنوی افزود : قرار است این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام غروی و مداحی کربلایی جواد شمسایی برگزار شود .

وی خاطرنشان کرد : این مراسم با اقامه نماز مغرب و عشاء به امامت آیت الله اعرافی امام جمعه شهرستان میبد پایان می یابد .

گل محمدی افزود : مرحوم آیت الله حاج شیخ محمدابراهیم اعرافی ، از شخصیت های بارز و انقلابی حتی قبل از انقلاب بود که به ندای امام خمینی رحمه الله علیه در منطقه لبیک گفت و با مبارزات علنی خود با طاغوت و طاغوتیان ، برگزاری نماز جماعات ، تبلیغ و تبین فلسفه انقلاب و تحکیم پایگاه مردمی انقلاب در منطقه ، توانست انقلاب اسلامی را یاری کند .

دبیر ستاد بزرگداشت مرحوم آیت الله اعرافی افزود : این چهره نورانی و عالم و اندیشمند در زمان و دوران خود ، یار و یاور طلاب و روحانیون بود و یکی از برگ های زرین تاریخ انقلاب و استوانه های نظام از سوی رهبر معظم انقلاب نامیده شده است .