حاج قاسم سلیمانی با شکست سپاه داعش یک کار نشدنی را شدنی کرد 16 دی 1401

حاج قاسم سلیمانی با شکست سپاه داعش یک کار نشدنی را شدنی کرد

امام جمعه میبد گفت: فکر راهبردی ، عقل عمیق نظامی و شجاعت و دلیری شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه داعش را شکست داد و یک کار نشدنی را شدنی کرد ، عکس و نام او باید به عنوان یک قهرمان بین المللی و یک مجاهد در برابر تروریست‌های جهانی زینت بخش همه مجامع بین المللی باشد.

سیاسی
نشست علمی چرایی مبارزه با استکبار در نظام اسلامی در دانشگاه میبد برگزار شد 04 آذر 1400

نشست علمی چرایی مبارزه با استکبار در نظام اسلامی در دانشگاه میبد برگزار شد

نشست علمی تخصصی با عنوان "مبانی چرایی مرگ بر آمریکا و مبارزه با استکبار در نظام اسلامی" با سخنرانی دکتر شایق، استاد دانشگاه، مفسر و حافظ کل قرآن کریم در سالن کنفرانس دانشگاه میبد برگزار شد.

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دشمنان نظام را ناامید می‌کند 28 خرداد 1400

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دشمنان نظام را ناامید می‌کند

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی گفت: علی رغم اینکه دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی همه سعی و تلاش خود را برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات می کنند ، مردم تا الان نشان دادند در صحنه هستند و انشاءالله با شور انتخاباتی و با مشارکت حداکثری خود آنها را مایوس می‌کنند.

28 خرداد نمایش اقتدار ملت ایران است 28 خرداد 1400

28 خرداد نمایش اقتدار ملت ایران است

فرماندارمیبد با دعوت از شهروندان میبدی به‌پای صندوق‌های در روز 28 خرداد ماه گفت: سرنوشت کشور به انتخاب آگاهانه و مشارکت حداکثری مردم نیاز دارد و این روز میدان نمایش اقتدار حضور ملت ایران پای صندوق‌های رأی است.

شهروندان تخلفات انتخاباتی را به ستاد انتخابات گزارش کنند 28 خرداد 1400

شهروندان تخلفات انتخاباتی را به ستاد انتخابات گزارش کنند

رییس ستاد انتخابات شهرستان میبد در آستانه 28 خردادماه با دعوت از همه اقشار جامعه بر حضور گسترده پای صندوق‌های رأی گفت: به فضل الهی مردم فهیم شهرستان میبد 28 خرداد را به‌روز ماندگار در تاریخ سیاسی این شهرستان بدل خواهند کرد.

شهادت سلیمانی سند شکست آمریکاست 09 دی 1399

شهادت سلیمانی سند شکست آمریکاست

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی سند شکست ایالات متحده آمریکا در منطقه خاورمیانه است و در واقع زبونی و سرافکندگی استکبارجهانی در عرصه جهانی همچنان ادامه دارد.

تخلفات انتخاباتی رصد و برخورد می‌شود 24 بهمن 1398

تخلفات انتخاباتی رصد و برخورد می‌شود

فرماندار میبد گفت:هیئت‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات میبد بدون هیچ‌گونه جانبداری و حمایت حزبی و صنفی فعالیت‌های انتخاباتی را رصد کرده و به صورت قاطع با متخلفین برخورد می‌کند.

اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میبد برای برپایی راهپیمایی 27 دی 1398

اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میبد برای برپایی راهپیمایی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میبد با صدور اطلاعیه ای از مردم این شهرستان دعوت به شرکت در راهپیمایی برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی ، ولایت فقیه و پاسداران عزت آفرین انقلاب اسلامی بعد از مراسم نماز جمعه امروز کرد.

مردم میبد اقدام نابخردانه آمریکا را محکوم کردند 14 دی 1398

مردم میبد اقدام نابخردانه آمریکا را محکوم کردند

مردم انقلابی میبد با حضوری گسترده در مراسم راهپیمایی برگزار شده در روز ۱۳ دی اقدام نابخردانه آمریکا برای به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی را محکوم کردند.

لنز تلسکوپی جامعه اسلامی به دست مقام معظم رهبری است 10 دی 1398

لنز تلسکوپی جامعه اسلامی به دست مقام معظم رهبری است

مدیر علمی پژوهشی ناحیه میبد گفت: لنز تلسکوپی جامعه اسلامی دراختیار مقام معظم رهبری به دلیل داشتن دوربردترین نگاه ها نسبت به تحولات آینده است و ما برای این که راه را گم نکنیم باید نگاهمان به جایگاه ولایت فقیه باشد.

راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی در میبد برگزار شد 13 آبان 1398

راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی در میبد برگزار شد

مراسم راهپیمایی 13آبان روز مبارزه با استکبار جهانی با حضور دانش آموزان ، معلمان ، مسئولین و مردم ولایت مدار میبد برگزار و صدای مرگ بر آمریکا درخیابان معلم این شهرستان طنین‌انداز شد.

محوریت 13 آبان مبارزه با استکبار جهانی است 11 آبان 1398

محوریت 13 آبان مبارزه با استکبار جهانی است

– امام جمعه میبد گفت: محوریت 13 آبان وهفته دانش آموز مبارزه با استکبار جهانی که بیش از یک قرن کشورهای جهان را به خاک و خون کشانده‌است ، می‌باشد.

مراسم اربعین امسال خیزشی به مدد خداوند متعال بود 04 آبان 1398

مراسم اربعین امسال خیزشی به مدد خداوند متعال بود

امام جمعه موقت میبد با اشاره به راهپیمایی اربعین گفت: مراسم اربعین امسال خیزشی بود که به مدد خدای متعال ایجاد شد،برپایی این مراسم با شکوه به واسطه وجود مفدس اباعبدالله الحسین است که همچون مغناطیس انسانها را به سوی خود حذب می‌کند.

سربازان گمنام قدرت برتر ایران را نشان دادند 27 مهر 1398

سربازان گمنام قدرت برتر ایران را نشان دادند

امام جمعه موقت میبد گفت: اقدام جهادی سربازان گمنام امام زمام(ع) دردور زدن چندین سازمان اطلاعاتی مهم دنیا نشان دهنده قدرت برتر جمهوری اسلامی ایران بود.

صف های نماز جمعه تقویت کننده مبانی توحید است 05 مرداد 1398

صف های نماز جمعه تقویت کننده مبانی توحید است

امام جمعه میبد گفت: مبانی توحید و معارف الهی با صف های به پیوسته نماز جمعه مورد تقویت قرار گرفت و از پایگاه‌های توحید ، مقاومت در برابر دشمن جوشید و کشور در مقابل آسیب ها بیمه شد.

مخالفت کردن با شورای نگهبان خطر بزرگی برای نظام است 23 تیر 1398

مخالفت کردن با شورای نگهبان خطر بزرگی برای نظام است

امام جمعه موقت میبد گفت: مخالفت کردن با شورای نگهبان و بی توجهی به آن یک خطر بسیار بزرگی است که اصل نظام را به خطر می اندازد.