شهرستان میبد ، امروز در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حضور با صلابت ، پرشور و حماسه آفرین مردمش در راهپیمایی 22 بهمن بود .

بام میبد : از نخستین ساعات امروز مردم همیشه در صحنه شهرستان میبد  با حضور چشمگیر ، پرشور و حماسه آفرین خود در محل تجمع راهپیمایان در پارک فلسطین گرد هم آمده و مراسم با اجرای هنرآموزان کلاس  فن بیان و گویندگی  با هدف نشان دادن توانمندیهای این هنرآموزان و کسب تجربه سخن گفتن در مراسم ها ، شروع شد.

مردم ولایت مدار میبد در مسیر راهپیمایی به طرف امامزاده سید صدر الدین قنبر با فریاد الله اکبر و سر دادن شعار هایی ، وفاداری خود را نسبت به نظام دینی و ولایت فقیه نشان دادند.

حضور سالمندان و بچه های کوچک با در دست داشتن  پرچم کشورمان که نام الله در میان آن است و  رنگ سبزش نشان خرمي و دوستي دارد و نیز  رنگ سفیدش که علامت صلح و دوستي است و رنگ قرمز آن که  نشان از خون شهیدان دارد ، جلوه ای زیبا و ابهتی خاص به مراسم داده بود.

گفتنی است  مراسم با سخنرانی حجه الاسلام بهشتی مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی و قرائت قطعنامه در محل تجمع راهپیمایان در جوار امامزاده سید صدر الدین قنبر ادامه یافت.