فردا شب سید محسن فلاح رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد میهمان برنامه رادیو پارک میبد است ، برنامه ای که در شبهای مبارک ماه رمضان، مهمان محفل های دوستی و خانوادگی برگزار شده در پارک بهاران این شهرستان بود.

بام میبد : هر شب از ماه مبارک رمضان در این برنامه ، دو نفر از هنرجویان کلاس فن بیان و مجری گری میبد که قابلیت اجرای برنامه را با شرکت در کلاسهای برگزارشده از سوی انجمن فن بیان و مجری گری و با سعی و تلاش خود کسب نموده بودند ، به اجرای برنامه می پرداختند.

این برنامه میهمان محفلهایی شد که مردم جهت گذراندن ساعاتی از شب خود ، با دور هم نشینی  در گوشه گوشه پارک بهاران برپا می کنند.

در هر شب از برنامه رادیو پارک بخشی ویژه با حضور قهرمانان ورزشی ، هنرمندان ، فعالین اجتماعی و مسئولین و با اجرای مرتضی جلیلیان تهیه کننده و کارگردان برنامه رادیو پارک ، اجرا گردید که در آن بخش به سوالات مطرح شده از سوی مردم پاسخ داده شد.

لازم به ذکر است ، فردا شب ، پنج شنبه شب مورخ 24خرداد ماه ، سید محسن فلاح رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد ، میهمان ویژه این برنامه در شب عید سعید فطر خواهد بود و به سوالات مطرح شده از سوی مردم به ویژه در مورد نحوه پرداخت فطریه پاسخ خواهد گفت.

شروع برنامه نیز ساعت 22:30 خواهد بود.

شما می توانید مشروح گفتگوهای انجام شده در برنامه رادیو پارک میبد را در سایت بام میبد ملاحظه فرمائید.