برنامه های کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا در میبد / حمایت از ورزشکاران میبدی و هدفمند کردن فعالیتهای عام المنفعه

کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا در میبد حمایت از ورزشکاران میبدی ، هدفمند کردن فعالیتهای عام المنفعه و استفاده بهینه از فضاهای مذهبی را در برنامه های خود قرار دادند. سوالات مناظره گانال مناظره کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا در میبد با توجه به جمعیت جوان شهرستان و تجربه ی خوب حضور تیم های […]

کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا در میبد حمایت از ورزشکاران میبدی ، هدفمند کردن فعالیتهای عام المنفعه و استفاده بهینه از فضاهای مذهبی را در برنامه های خود قرار دادند.

سوالات مناظره گانال مناظره کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا در میبد

با توجه به جمعیت جوان شهرستان و تجربه ی خوب حضور تیم های ورزشی میبد در مسابقات استانی و کشوری و همچنین پتانسیل بالای ورزشکاران میبدی در ورزش های انفرادی همچون تیراندازی با کمان و کشتی و دوچرخه سواری و… برنامه ی شما برای حمایت از ورزشکاران میبدی در رشته های مختلف چیست؟

با در نظر گرفتن مشارکت عالی و کم نظیر مردم میبد در پروژه ها و فعالیت های عام المنفعه ، راهکار جنابعالی برای هدفمند کردن و سمت و سو دادن به فعالیت های خیرین شهرستان چیست؟ ( لطفا برنامه های خود را جهت عملی نمودن این مهم و اولویت بندی خویش را اعلام نمایید

با وجود هدف خیر سازندگان مکانهای مذهبی ( مساجد ، حسینیه ها و تکایا و…) متاسفانه از این مکانها استفاده ی بهینه صورت نمی گیرد و در بیشتر ایام سال خالی و بدون استفاده هستند ، با توجه به پتانسیل خوب این اماکن جنابعالی چه برنامه ای را برای بکارگیری آنها در فعالیت های فرهنگی، اجتماعی ، ورزشی و …(با حفظ احترام این اماکن ) ارائه مینمایید

به جز 3 مورد مطرح شده و سوالات شبهای قبل، از نظر جنابعالی پتانسیلها و سرمایه های نهفته ی شهرستان که کمتر مورد توجه قرار گرفته اند کدام ها هستند؟

پاسخ کاندیداهای شورای اسلامی شهر میبد

سید ناصر امامی کاندیدای شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان میبد بیان کرد : جوانان ورزشکار میبدی در ورزشهای انفرادی خیلی خوب درخشیدند ،  در رشته تیراندازی با کمان آقای شبانی بودند که در مسابقات بین المللی در آمریکا حائز رتبه برتر شد و آقای معصومی که در مسابقات تنیس روی میز معلولین جهان تا کنون خوش درخشیده است و قطعا در رشته های دیگر هم ما می توانیم این ظرفیتها را داشته باشیم .

وی افزود : این جوانان ورزشکار چیزی جر حمایت ، همراهی و همدلی نمی خواهند و بهترین کار در این زمینه گرفتن اسپانسر های قوی کشوری است ، اسپانسرهایی که خارج از شهرستان باشند به این صورت هم پولی در جامعه ورزشی شهرستان ترزیق می شود و هم اینکه ورزشکارهای ما بهتر معرفی می شوند . با وجود اسپانسرهای قوی هزینه های سفر و امکاناتی که یک ورزشکار لازم دارد نیز تامین می شود .

این کاندید شورای شهر میبد در خصوص حمایتهای خیرین عنوان نمود : بهترین راهکار برای هدفمند کردن و سمت و سو دادن به حمایتهای خیرین این است که یک بانک اطلاعات خیری به وجود آوریم که در آن نیاز ها و اولویت های خیری را به صورت کارشناسی شده و دقیق داشته باشیم تا خیرین هدفمند به این کار بپردازند و شورای شهر نیز در این زمینه می تواند با توجه به بانک اطلاعات به خیرین مشاوره دهد .

وی افزود : اولویت بندی که نسبت به آن نظر دارم در حوزه هنری و ورزشی است زیرا در این رشته ها با کمبود های زیادی مواجه هستیم نظیر : سالن تئاتر ، سینما ، سالن ورزشی ، گالری مخصوص نمایش آثار هنرمندان ، فرهنگسرا و…

امامی در خصوص استفاده بهینه از فضاهایی نظیر مساجد ، حسینیه ها و تکایا و.. اظهار داشت : در این زمینه نیاز به یک کار کارشناسی و تحقیقاتی جهت ارزیابی فضاهای موجود است و اینکه از هر کدام از این فضاها چه استفاده هایی می توانیم بکنیم ، زیرا  بر اساس نطریه کارشناسی می توان از این فضاها در راستای برگزاری مسابقات ورزسی ، کنکور ، جلسات دور همی و حلقه صالحین بهره برداری نمود.

وی افزود : در ارتباط با پتانسیل های نهفته شهر می توان به منابع انسانی بسیار غنی که در شهر میبد داریم ، اشاره نمود و در این زمینه اگر بخواهیم نخبگان در حوزه های مختلف را دسته بندی کنیم اطلاعات کافی در دسترس نداریم و باید در زمینه معرفی مشاهیر تلاش کنیم که در سطح کشور و جهان شناسانده شوند.

ایجاد بانک اطلاعاتی در زمینه لوکیشن های فیلمبرداری درشهر میبد  از دیدگاه سید ناصر امامی امری است که می تواند شهر میبد را با توجه به بافت تاریخی و فضاهای بدیع آن ، همچنین هنرمندان میبد را در ایران و جهان معرفی نماید.

سید علی محمد میرحسینی کاندیدای شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان میبد بیان کرد : باید با همفکری کارشناسان تربیت بدنی موضوعاتی که واقعا پتانسیل آن در بین جوانان است و امکانات مادی و معنوی شهر هم جوابگوی سرمایه گذاری را دارد شناسایی شود ، سپس برای اجرایی شدن طرح محل یا زمینی با همکاری خیرین شهر تهیه شود تا زیر ساخت و استارت کار زده شود . در این بین باید بودجه لازم از راه پیدا کردن اسپانسر (شرکت های صنعتی ) یا خیرین یا نهاد های شهری مثل سپاه ، دفتر امام جمعه و… تامین شود .


وی افزود : تا آماده شدن مکان هم امکانات مناسب برای آمادگی و علاقمند نمودن جوانان به رشته مورد نظر می توان از فضاهایی چون حسینیه ها ، مساجد و فضاهای عمومی استفاده نمود که این خود عاملی است در جهت همراه نمودن جوانان محل که خود آنها نیز در آماده شدن امکانات مادی و معنوی بسیار تاثیر گذر خواهند بود.

این کاندید شورای شهر همچنین عنوان نمود: لازم است با مشورت با نهاد های اجتماعی شهر معضلات و آسیب های موجود در شهر شناسایی شود ، سپس با همکاری ائمه جماعات محلات و فرهنگیان مورد قبول محلات ، سوژه های شناسایی شده و زمین مانده برای امر خیر برای خیرین تشریح و آنها را برای انجام کارهای خیر زمین مانده تشویق و ترغیب نمود.

وی افزود : از همه مهمتر باید این موضوع جا افتد که تنها هزینه کردن در ایام مذهبی نیست ، بلکه هر کس با هر سرمایه مادی ، معنوی و علمی که دارد می تواند جزء خیرین در زمینه های فرهنگی ، آموزشی ، ورزشی و …باشد .

میرحسینی در خصوص استفاده از اماکن مذهبی گفت : در ابتدا باید مسئولین آن اماکن را نسبت به استفاده هایی که می شود از این فضاها نمود ، توجیه کرد و سپس در شورا طرحی به عنوان طرح نشاط اجتماعی تدوین شود که در آن نشاط همه اقشار شهر در نظر گرفته شوند از جمله نشاط زنان خانه دار که با طرحهای آموزشی می توان مهارت های خانه داری آنها را افزایش داد یا کودکان که با تشکیل مهد های هدفمند ، قدرت خلاقیت و تیزهوشی آنها پرورش یابد.

مصطفی دهقانی فیروزآبادی کاندیدای شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان میبد بیان کرد : ابتدا باید یک برنامه بلند مدت چندین ساله را تعریف نمائیم که زیرساختهای لازم برای ورزش را فراهم کند و بعد اینکه باید حمایتهای مالی و معنوی از ورزشکاران در رشته های مختلف داشته باشیم و تنها به ورزش خاصی توجه ننمود ، همچنین باید با مقامات استانی و کشوری برای گرفتن تسهیلات و امکانات بیشتر در امر ورزش رایزنی داشته باشیم و نیز استعداد های برتر در حوزه ورزش را در سطح کشور معرفی کرده و از آنها حمایت نمائیم .

وی ضمن بیان اینکه برای پرداختن به امر ورزش باید با آن آشنا بود و آشنایی خود را در زمینه ورزش موجبی دانست که می تواند در آینده با درک مشکلات ورزشی بدان بپردازد، افزود : برگزاری دوره های فشرده آموزشی که بسیار مهم است و همچنین فراهم کردن اردو و استفاده از تجارب بزرگان در هر تیم و رشته ای از برنامه هایی است که می تواند در حوزه ورزش اجرا شود.

این کاندید شورای شهر میبد در رابطه با حمایت های خیرین عنوان نمود : باید در ابتدا اولویت بندی شود که هر مسئله ای که مهمتر است بدان پرداخته شود و قبل از آن باید یک مجمع خیرین در شهر ایجاد شود متشکل از کسانی که در راستای امور عام المنفعه فعالیت می کنند و آنها جلسات هفتگی و ماهانه برگزار نمایند ، همچنین در این رابطه دبیر و رئیس مجمع داشته باشیم که با هم در ارتباط بوده به شهر های مختلف رفت و آمد داشته باشند و با استفاده از تجارب و فعالیتهای خیری در شهر های دیگر ، افراد خیر در شهر را شناسایی کنند ، همچنین نیازها را اولویت بندی نمایند .

پرداختن به مسائل جوانان از دیدگاه مصطفی دهقانی اولین اولویتی است که می توان بدان پرداخت با توجه به اینکه بحث ازدواج و طلاق جوانان یکی از مباحث مهم است که باید به آن توجه نمود و باید خیرین در این حوزه مشکلات را شناسایی نموده ، به حل آن بپردازند. به نظروی مبحث خیرین نیاز به فرهنگ سازی دارد .

وی افزود : از کارهایی که می توانیم در زمینه تشویق و ترغیب خیرین انجام دهیم ثبت مکان ساخته شده نظیر ورزشگاه ، مسجد و… به نام خیر است و دادن بعضی از امتیازات به آنها است به عنوان مثال می توان تولیت یک مکان ورزشی را به فرد خیری که آن را ایجاد کرده ، سپرد .

مصطفی دهقانی با بیان اینکه در شهر پتانسیل های خوبی چون نخبگان علمی ، دانشگاهی و حوزوی ، فعالین قرآنی ، قاریان و حافظان قرآن کریم و…. را داریم که از آنها غافل مانده ایم و جای دارد به آنها پرداخته شود و حمایتهایی صورت گیرد .

داوود دهقانی فیروزآبادی کاندیدای شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان میبد در پاسخ به سوالات مناظره چنین عنوان نمود : متاسفانه ورزش شهرستان میبد در وضعیت خوبی به سر نمی برد ، ما در حوزه ورزش پتانسیل های خوبی داریم ، جوانانی هستند که واقعا ورزشکارند و در این حوزه صاحب مقامهای استانی و کشوری هستند  ، اما واقعا به آنها بها داده نمی شود .

وی با بیان اینکه ما در شهر میبد شهرک صنعتی داریم که آلودگی برای شهر به ارمغان آورده است ، همچنین  تعداد زیادی مهاجر را به این شهر وارد نموده ،  آسیب هایی را نیز در سطح شهر موجب شده است ، اما حاضر نیستیم در قبال سودی که از کارخانه ها دریافت می کنیم برای این شهر سرمایه گذاری کنیم . اکثر سرمایه دارانی که چندین سال پیش در کویت و بندرعباس کار می کرده اند، در این جا هزینه کرده اند که باید گفت در قبال زحمتی که برای شهر کشیده اند آسیبهایی را نیز به وجود آورده اند، آسیب هایی که با انواع سرقتها و مسائل اجتماعی دیگر چون افزایش طلاق همراه است .

این کاندید شورای شهر میبد گفت : جای سوال است که چرا سرمایه داران شهر نباید وارد میدان شوند و چرا باید بگوییم چون فلان شهر نماینده ای قوی دارد به این علت فلان کار انجام شده است ؟ آیا باید مشکلات را به عهده یک نفر گذاشت و از خود سلب مسئولیت کرد؟

وی افزود : ما باید از خودمان شروع کنیم ، سرمایه گذار این شهر باید سرمایه گذاری کند زیرا شهروند این شهر است ، زمانی است که یک مربی کشتی یا کاراته که قهرمان کشور هم است برای آموزش و تعلیم به کارآموزان امکاناتی ندارد و حمایت هم نمی شود ، درد آور است ،  و کسی که باید پاسخگو باشد شورای شهر است اما درد آور است که خیرین و سرمایه گذران در این حوزه هزینه ای نمی کنند و لازم است در این زمینه تلاش نموده و به جوانان بها دهیم.

دهقانی با بیان اینکه ، خیرین گوهر های این شهرستان هستند و باید به انها بها داده شود، گفت ما در ابتدای شورای چهارم شورای عالی سرمایه گذاری را داشتیم که با همفکری سرمایه گذاران شاید می توانسیم به بسیاری از اهداف جامه عمل بپوشانیم اما متاسفانه این شورا پایداری نداشت و به گونه ای رها شد .

وی اظهار امیدواری کرد که در شورای جدید با همفکری و متحد شدن در جهت فراهم نمودن زمینه اعتلای شهر و دستیابی به آرمانها گام برداشته شود.

داوود دهقانی فیروزآبادی عنوان نمود : با توجه به مکانهای مذهبی زیادی که در شهر داریم و خیرین زحمت کشیده اند ، باید این مکان ها را ساماندهی نمود ، همچنین لازم است شورای خیرین تشکیل شود و با محوریت شورای شهر با آنها همکاری شود، پتانسیل ها را شناسایی کنیم تا خیرین بتوانند در مسائلی که وجود دارد و همچنین معضلات شهر دخیل شوند .

وی در ادامه با تاکید بر این که باید به خیرین بها داد و آنها را در پروژه های عمرانی شهر وارد نمود ، گفت : می طلبد که شورای شهر در طریق استفاده از خیرین گام بردارد و از آنها حمایت نماید ، همچنین افزود شهر میبد سرمایه های زیادی دارد و اظهار امیدواری کرد که از این سرمایه ها استفاده شود.

سید حبیب الله دهقانی کاندیدای شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان میبد بیان کرد : در ابتدا باید کمیسیون ورزشی در شورا تشکیل شود و با همکاری آموزش و پرورش در میان دانش آموزان نسبت به شناسایی خردسالان با استعداد در رشته های ورزشی مختلف اقدام شود تا بتوان آنها را به صورت تخصصی آموزش داد تا در آینده به درجات قهرمانی برسند ، دوم ترتیبی داده شود که در بخش صنعت و خیرین حامیانی برای اسپانسری تیم های ورزشی مهیا گردد.، سوم جهت ساخت اماکن ورزشی مجهز برنامه ریزی شود تا از جهت مکان و امکانات کمبودی در شهر نباشد.

وی در ادامه افزود : در این خصوص به نظر اینجانب از پتانسیل محله ای میبد به خوبی می توان استفاده کرد یعنی از افراد متمول هر محله که مطمئنا نسبت به محله خود تعصب داشته  و دست خیر نیز دارند جهت ساخت اماکن مورد نیاز محله اعم از ورزشی ، مذهبی ، علمی و … دعوت به همکاری نمود . همچنین در احیاء و مرمت محلات قدیمی شهر می توان این افراد را توجیه نمود تا مشارکت در این امر داشته باشند که در صورت موفقیت در این مورد تحول بزرگی در محلات ایجاد می شود.

این کاندید شورای شهر میبد افزود : در مورد اماکن مذهبی به خصوص حسینیه ها که در ده روز از سال بیشتر مورد استفاده نیست می توان برای کارهای ورزشی انفرادی مورد استفاده قرار داد،  نظیر کشتی و…. و در خصوص بناهای مذهبی که جدیدا در حال احداث می باشد ، باید به گونه ای طراحی شود که بتوان به صورت چند منظوره در موارد فرهنگی و ورزشی از آن استفاده نمود.

علی اصغر دهقانی کاندیدای شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان میبد در پاسخ به سوالات مناظره عنوان نمود : مشارکت شرکتها و کارخانجات با توجه به ضوابط موجود در بخشودگی های مالیاتی ، نیاز است که در این خصوص برای اسپانسر دعوت شوند و استفاده از اماکن عمومی به منظور بهره برداری ورزشکاران حرفه ای جهت آموزش متقاضیان ، همچنین تلاش در جذب پروژه های ایجاد فضاهاي بیشتر ورزشی از شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور که تا کنون پروژه مطرحی در ميبد اجرا نکرده است .

وی افزود : لازم به ذکر است که شرکت مذکور زیر مجموعه وزارت تربیت بدنی و کارفرماي پروژه هايي نظیر: استادیوم نقش جهان اصفهان و مجموعه ورزشی طلائيه یزد می باشد.

این کاندید شورای شهر میبد گفت : با توجه به ظرفیت بالای خیرین ميبدي تلاش می گردد که اولا در خصوص معرفی و اهمیت ، اولویتها برای خیرین تشریح گردد نظیر مرکز دیابت ، مرکز پرتو درمانی ، مرکز نگهداری سالمندان و.. و در مرحله بعد فضاهاي تحت مالکیت شهرداری در سطح شهر با توجه به اولویت بندی نیازها در اختیار خیرین قرار داده شود و نیز مدیریت بالا دستی و روند اجرای پروژه و رفع و حل مشکلات اداری پروژه ها از سوی شورا پیگیری شود.

وی افزود : در اولین اقدام مؤثر از امکانات موجود جهت ايجاد دوره های آموزشی در جهت بالا بردن دانش عمومی جامعه می توان استفاده نمود نظیر کلاسهای آموزشی مبانی اصول خانواده ، کلاسهای ترویج معارف اسلامی ،کلاسهای دانش عمومی کمک های اولیه و درمانی و غیره با دعوت از تولیت نهادهای مرتبط اعم از وزارت بهداشت و درمان ، حوزه علمیه و اداره کار و امور اجتماعی که شورا در این خصوص نظارت کلی خواهد داشت.

علی اصغر دهقانی در ادامه گفت : : امکاناتی در شهر نیاز است نظیر پل عابر پیاده با قابلیتهای مناسب که می توان به منظور کاربری مرکب در قبال نصب تبلیغات کارخانجات بصورت اجاره به صورت مشارکت و یا اجاره به بخش خصوصی سپرد ، مشارکت بخش خصوصی در احداث جلوه های شهر و احداث فضای سبز و ایجاد فضاهای تفریحی و فروشگاه در آن ، ایجاد نمایشگاه های فصلی و غرفه ها با هزینه کم و نمايشگاه صنایع دستی و غیره و اجاره دادن به افراد و تقویت وضع مالی شهرداری ، استفاده از پارک باند در خیابانهای پر ترافیک به منظور پیش گیری از ترافیک و در آمد رایی برای شهرداری ، استفاده از بخش خصوصی در احداث پارکینگ در خيابانها نظیر خیابان امام (ره )و ایجاد پارکها با امکانات تفریحی بروز در جهت نشاط و شادی مردم.

سید سعید موسوی کاندیدای شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان میبد بیان کرد : باید با جذب اعتبارات خیری و خارج از سازمان برای جوانان ، باشگاه های ورزشی پیشرفته و مجهز ساخته شود. جوانان موفق در زمینه های مختلف طی برنامه ای تقدیر و تشویق شوند. بعضی از ارگانها که توان مالی دارند میتوانند با اندک هزینه ای اسپانسر مالی تیمهای جوانان شوند که هم باعث دل گرمی آنهاست هم باعث افتخار شهرستان ، توسط شهرداری و شورای شهر مسابقات فصلی و غیره برگزار گردد و به برندگان جوایزی اهدا شود که هم باعث تغییر نگرش مثبت جوانان به شهرداری می شود هم تشویق جوانان به ورزش.

وی در رابطه با فعالیتهای خیرین افزود : در گام اول تشکیل یک بانک اطلاعات از مشکلات شهر و طبقه بندی آنها . سپس برسی نیاز های روز با نظر کارشناسان و روانشناسان جهت بهبود سطح فرهنگی و آینده نگری که شهر ، با روند کدام مشکل مردمی چند سال آینده به چالش خواهد افتاد ، همان را ابتدا هزینه کنند. شاید به عنوان مثال طبق آمار آموزش وپرورش کمبود مدرسه تا سال 1400 است. باید با کمک خیرین جند مدرسه بسازیم.

این کاندید شورای شهر میبد عنوان نمود : : متاسفانه به غیر اینکه این مکانها در بیشتر زمان سال خالی هستند . بعضی اوقات  توسط افرادی اداره می شود که تمایلی برای استفاده های فرهنگی دیگر از بنا ندارند. بنابراین ابتدا این دوستان باید توسط روحانیون عزیز توجیه و ترغیب شوند. سپس با آماده سازی بستر های کار مانند دوران قدیم که مکان های مذهبی مرکز داد و ستد مردم هم بودند ،  تغییر نگرش داد.

محمدرضا اشرفی کاندیدای شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان میبد درخصوص ورزش و جوانان عنوان نمود : با توجه به جوان بودن جمعیت ميبد و بالا بودن آمار مشکلات اجتماعی ، بیماریهای رفتاری ،اعتیاد و حوادث ترافيکی ، پیشگیری از این معضلات باید مورد توجه قرار گیرد که به مهمترین راهکار آن  اشاره می شود : تشکیل کانونهای ورزشی در مکانهای مذهبی و اماکن متبرکه و جذب نوجوانان و جوانان علاقه مند با همفکری اداره ورزش و جوانان و هدایت کمکهای مالی هیئت های مذهبی و خیرین برای امور ورزشهای حرفه ای و همگانی مشابه آنچه در کانون ورزشی سید قنبر و امامزاده میر شمس الحق وجود دارد ، تجهیز اماکن مذهبی به ورزشهای عمومی ، استفاده از مکانهای حسینیه ها و سالن های پذیرایی برای امر چند منظوره نظیر سالن آموزش مهارتهای زندگی ، آموزش شیوه زندگی سالم و نظایر آنچه در موسسه فرهنگی امام صادق انجام شده است ، همچنین  استفاده از حسینیه های مسقف برای ورزشهای والیبال ، بسکتبال و ورزشهای فردی و سالن کشتی با مربی و استعداد یابی در بین شرکت کنندگان ، برگزاری مسابقات شهرستانی استاني و کشوری در ميبد و جشنواره ورزشهای بومی و محلی.

وی افزود : برای رفع مشکل مالی و ادامه فعالیت ورزشی ورزشکاران هدایت تیم های فعال و ورزشکاران حرفه ای به باشگاه کارخانجات و فروش آنها به تیم های شهرستانی می تواند مشکل مالی آنها را مرتفع نموده ،  ورزشکاران به ورزشهای خود ادامه دهند.

این کاندید شورای شهر در ادامه بیان کرد: در ميبد از پتانسیل نخبگان ، سرمایه داران و متخصصین خارج از شهرستان به ویژه ميبدي هاي مقیم خارج از استان (تهران و خارج از کشور)جهت سرمایه گذاری ، ایجاد مراکز خدماتی و غیره کمتر استفاده شده  ، همچنین از نخبگان و  روشنفکرانی که در سرمایه علمی و مالی خود به این شهر کوتاهی نکرده اند ،  برای ادامه این کار کمتر قدر دانی معنوی شده است . لذا ایجاد موسسه نخبگان خیرین ميبدي در کل کشور و حتی در جهان بعنوان یکی از اطلاعات (ایجاد بانک اطلاعات ميبد) در دسترس عموم در شورای شهر پیشنهاد می شود.

 

منبع : کانال مناظره کاندیداهای شورای شهر – https://t.me/joinchat/AAAAAD_tOuK36jV9F0TWVA