10 عنوان کتاب از آثار بانوان طلبه یزدی در نشست مشترک بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد و حوزه علمیه خواهران استان رونمایی شد.

10 عنوان کتاب از آثار بانوان طلبه یزدی در نشست مشترک بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد و حوزه علمیه خواهران استان رونمایی شد.

مدیر کل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان یزد با اعلام این خبر اظهار داشت: نشست یاد شده  در جوار موزه دفاع مقدس یزد با بررسی راهکارهای تقویت همکاری دو جانبه و بهره مندی از توانمندی های بانوان طلبه نویسنده در موضوع دفاع مقدس برگزار شد.

سرهنگ منصور زارع افزود: افتخار ما این است که در سال گذشته نیز  ۱۰ عنوان کتاب که بعضی از این آثار در کنگره شهدای استان سال قبل هم رونمایی شد به همت طلاب نویسنده در موضوع دفاع مقدس چاپ شد.

وی  تصریح کرد: نقش بسیار ارزشمند طلاب و روحانیون در سطح استان در حوزه جهاد تبیین برای جلوگیری از تحریف آثار دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست.

زارع اسامی و موضوعات برخی از این کتاب ها را شامل سرگذشت شهید قهاری سعید،فرمانده شهید تیپ 18 الغدیر با عنوان مردی با دوهزار روز مرخصی، خاطرات شهید الله‌دادی فرمانده تیپ 18 الغدیر با عنوان زندگی پراکنده، کتاب شهید صدوقی(ره) و برادران تقوی را برشمرد.

مدیر کل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان یزد در ادامه به ویژگی های آثار منتشر شده را در قالب های داستان کوتاه، مینی مال و چاپ با کاغذ های کتاب و قابل حمل آسان برای مطالعه اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: همه این آثار برای نسل امروز بسیار ارزشمند و راهگشاست و بسیاری از ابهامات جوانان را به واسطه مطالعه این کتاب‌ها برطرف می کند.

خبرگزاری حوزه

رونمایی از کتاب بانوان طلبه