مراسم جشن و تجلیل از دختران ورزشکار میبد همزمان با ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و روز دختر در سالن ورزشگاه شهدای شهیدیه برگزار شد.

مراسم جشن و تجلیل از دختران ورزشکار میبد همزمان با ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و روز دختر در سالن ورزشگاه شهدای شهیدیه برگزار شد.

این مراسم با حضور تعداد زیادی از مردم شهیدیه و مسئولان اداره ورزش و جوانان استان و شهرستان و همراه با اجرای ورزشهای نمایشی ورزشی و اهدای جوایز به دختران برگزار گردید.

معاون توسعه ورزش بانوان استان یزد در حاشیه این مراسم در گفت و گو با ایرنا گفت: برگزاری ورزشهای همگانی و برنامه های مناسبتی ورزشی مشوق خیلی خوبی به ویژه در شروع تابستان برای روی آوردن دانش آموزان به سمت ورزش و توسعه فعالیت‌های ورزشی مختلف است.

آزاده دهقان برنامه‌های ورزشی میبد به ویژه در حوزه بانوان با استقبال بسیار خوب و سرآمد در استان عنوان کرد .

وی در ارتباط با آمار سازمان یافته ورزشکاران بانوان استان یزد گفت: تا قبل از کرونا در سال 98 ، تعداد ورزشکاران سازمان یافته 70 هزار نفرو از این تعداد 35 هزار نفر بانوان ورزشکار بودند و  در برخی از شهرهای استان یزد  40 درصد از جمعیت ورزشکاران هر شهر بانوان ورزشکار سازمان یافته بودند.

کارشناس ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان میبد نیز گفت: برنامه جشن همراه با اهدای جوایز به دخترانی که نام معصومه داشتند و دختران شهدای شهیدیه و همچنین دادن کاپ ومدال به ورزشکاران دفاع شخصی و دارای مقام اول در مسابقات کشوری در مشهد ، اهدای کاپ و لوح به تیم اول مسابقات فوتسال جام رمضان و اهدای لوح و هدیه به داوران مسابقات جام رمضان برگزار شد.

نرگس بیغرض اردکانی ادامه داد: همچنین همراه با اجرای حرکات نمایشی ورزشی  از بچه‌های تیم اسکیت شهرستان که در مسابقات لیگ استانی دررشته اسکیت سرعت مقام اول را کسب کرده بودند ، تجلیل شد ودر پایان این مراسم جشن به مناسبت روز دختر و ولادت حضورت معصومه (س) آش رشته بین بانوان توزیع شد.