همزمان با دهه کرامت مسابقات بومی و محلی ویژه المپیاد ورزشی محلات میبد با حضور بانوان در رشته های چوب کشی،دال پلان،پرش با گونی در محل مجموعه ورزشی شهیدیه میبد برگزار شد.

همزمان با دهه کرامت مسابقات بومی و محلی ویژه المپیاد ورزشی محلات میبد با حضور بانوان در رشته های چوب کشی،دال پلان،پرش با گونی در محل مجموعه ورزشی شهیدیه میبد برگزار شد.

کارشناس ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان میبد در حاشیه برگزاری این مسابقات گفت:  رشته دارت پلان رده سنی آزاد برگزار شد و به ترتیب راضیه پاکنژاد ، راضیه شاه محمدی و صالحه جعفری به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

نرگس بیغرض اردکانی ادامه داد: رقابتهای پرش با گونی نیز درسه رده سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان برگزار گردید که در رده سنی نوجوانان مهسا مرادی ، مهلا مرادی و آمنه سادات کمالی به ترتیب اول تا سوم شدند و در رده سنی جوانان نیز آتنا فاضل پور ، مهدیه دهقان پور و عاطفه کارگر به ترتیب مقامهای اول تا سوم را به دست آوردند.

وی در ادامه از اقدس دهقانی ، بی بی زهرا میرعلایی و ملیحه ارجمندیان  به عنوان مقامهای اول تا سوم رقابت‌های پرش با گونی رده بزرگسالان نام برد.

کارشناس ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان میبد در ادامه با اشاره به اینکه مسابقات چوب کشی نیز در پنج وزن انجام شده است ، نتایج مسابقات را به این شرح اعلام کرد:

نرگس کریم زاده در وزن 40- مقام اول را به دست آورد و فاطمه عابدنیا و مهلا مرادی مشترکا دوم شدند و صالحه جعفری مقام سون این رده وزنی را کسب کرد.

مهلا حیدرزاده ، آمنه سادات کمالی و حدیث قاسم پور هم در رده وزنی 50- به نرتیب رتبه های اول تا سوم را حائز شدند و در وزن 60- پریسا دهقانی ، رقیه بهجتی و زهرا ملائی به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

فاطمه ذوالقدرنژاد ، فاطمه زارعشاهی و مهسا زارع نیز مقامهای اول تا سوم را در وزن 70- و زهرا میرعلایی و زهرا میرمحمدی نیز به ترتیب مقامهای اول و دوم رده وزنی 80- مسابقات چوب کشی ویژه المپیاد محلات را به دست آوردند.

مسابقات بومی محلی المپیاد ورزشی محلات با حضور آقایان نیز در باشگاه شهدای شهیدیه برگزار گردید.

روابط عمومی شهرداری میبد