رمان «بر بال باد» نوشته مهدیه احمدی با حضور هادی زارع رییس اداره ارشاد میبد و اعضای سرای اهل قلم در کافه کتاب کتابفروشی حسابی میبد رونمایی شد.

رمان «بر بال باد» نوشته مهدیه احمدی با حضور هادی زارع رییس اداره ارشاد میبد و اعضای سرای اهل قلم در کافه کتاب کتابفروشی حسابی میبد رونمایی شد.

کتاب رمان «بر بال باد» یک رمان عاشقانه و اجتماعی و  تجربه اول نویسنده جوان و دانش آموخته رشته ادبیات در دوران دبیرستان است که این کتاب را از سن 18 سالگی با کمک گرفتن از سرای اهل قلم میبد شروع به نوشتن کرده‌است و در سن 20 سالگی به اتمام رسانده‌است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم از مسئول کتابفروشی حسابی برای فراهم کردن فضای برنامه رونمایی و مدیریت سرای اهل قلم برای برگزاری این برنامه و تلاش برای ارتقای نویسندگی در شهرستان قدردانی کرد.

هادی زارع وجود فضاهای فرهنگی را برگ زرین برای میبد عنوان کرد و از برگزاری دوره نویسندگی برای ارتقای این هنر با همکاری سرای اهل قلم خبر داد.

فهیمه میرزایی مدیرسرای اهل قلم نیز اهمیت مطالعه کتاب و اینکه چه مقدار مطالعه کرده‌ایم را یادآور شد و گفت : مهمتر از مطالعه آن است که با دانسته های خود به چه میزان باعث تغییرمثبت در زندگی ، شخصیت و رفتارهای منفی خود ایجاد کرده‌ایم.

انجمن نویسندگان میبد (سرای اهل قلم ) تابستان سال ۱۳۹۷ با هدف برگزاری گردهمایی‌های نویسندگان  ارتقا و تقویت نویسندگی در این منطقه فعالیت خود را  آغاز کرده‌است و تا کنون با برگزاری دوره های نویسندگی و برگزاری برنامه‌های رونمایی کتاب و برنامه های فرهنگی دیگر فعالیت دارد.

میبد بیش از 200 نویسنده دارد و مرکز این شهرستان ۱۰7 هزار نفری در ۵۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.