بانوان میبدی همزمان با روز جهانی یوگا با حضور در بوستان بانوان پارک بهاران روز خود را با انجام حرکات یوگا شروع کردند و انرژی های مثبت خود را به همدیگر و دنیای اطراف انتقال دادند.

بانوان میبدی همزمان با روز جهانی یوگا با حضور در بوستان بانوان پارک بهاران روز خود را با انجام حرکات یوگا شروع کردند و انرژی های مثبت خود را به همدیگر و دنیای اطراف انتقال دادند.

امروزهمزمان با روز جهانی یوگا بوستان بانوان پارک بهاران چهره ای متفاوت داشت بانوان کارمند قبل از رفتن به محل کار خود برای گرامیداشت این روز و پخش انرژی مثبت روز خود را با حضور در پارک و فضای سبز شروع کردند.

تعدادی از بانوان نیز بعد از برنامه ورزش یوگا بساط چایی و گفت و شنود در پارک گستردند.

آنها خوشحال بودند که روزشان با ورزش و نشاط شروع کرده‌اند و درخواست خود را برای اینکه بقیه روزها نیز با ورزش در فضای پارک بانوان شروع شود مطرح کردند.

مربی یوگا گفت: به مدت 15 سال است که در میبد در زمینه ورزش یوگا فعالیت دارم ، مردم در چند سال اخیر یوگا شناخته اند و اکنون در 2 باشگاهی فعالیت دارم 50 نفر ورزشکار یوگا فعالیت دارند.

عاطفه زارعی افزود : برنامه امروز همزمان با سراسر جهان در این ساعت برنامه ورزش یوگا انجام می شود و اجرای این پایم دهنده اهمیت پخش انرژی فعال و مثبت و تخلیه شدن آدمها از انرژی منفی است و انجام این ورزش در فضای آزاد موجب پخش شدن انرژی مثبت بیشتر و چند برابرجاری می شود.

این برنامه با حضور و پشتیبانی سمیه مرادی مدیر روابط عمومی و سرپرست فرهنگی و اجتماعی شهرداری میبد اجرا شد.

سازمان ملل در سال ۲۰۱۵، روز ۲۱ ژوئن را به عنوان روز جهانی یوگا اعلام کرد. این سازمان اعلام کرد که نماد و برنامه های امسال روز جهانی یوگا بر «یوگا برای رفاه» تمرکز دارد.

این سازمان اعلام کرد که یوگا می تواند سلامت کلی هر فرد را در بحبوحه همه گیری بیماری کرونا ارتقا دهد. این سازمان اضافه کرد، یوگا نقش مهمی در مراقبت های روانی-اجتماعی و توان بخشی بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در قرنطینه و انزوا دارد.

مرکز شهرستان ۱۰7 هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.