دیدار شهردار و اعضای شورای شهر با مسئولان دادگستری میبد

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت هفته قضاییه با مسئولان و پرسنل دادگستری میبد دیدار کردند و یاد شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران وی را گرامی داشتند.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت هفته  قضاییه با مسئولان و پرسنل دادگستری میبد دیدار کردند و یاد شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران وی را گرامی داشتند.

در این دیدار علیرضا حسین بیگی رییس دادگستری میبد و علی باقرپور دادستان انقلاب اسلامی در شهرستان برخی از مشکلات شهری بیان و گزارشی از فعالیت‌های انجام شده ارائه دادند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد در دیدار انجام شده به برخی از پرونده‌های تشکیل شده در دادگستری میبد اشاره شد و همکاری ارگان‌ها و ادارات شهرستان برای تامین امنیت و رفاه مردم و نیز اجرایی شدن رای‌های صادره در حوزه‌های مختلف به ویژه کمیسیون ماده 100 شهرداری درخواست شدند.

مجید بهارستانی شهردار میبد نیز ضمن گرامیداشت هفته قوه و تبریک ایام این هفته به مسئولین و پرسنل دادگستری میبد گزارشی از عملکرد واحد اجراییات شهرداری و فعالیت‌های انجام شده در این خصوص ارائه داد.

جواد فیاضی رییس شورای اسلامی شهر میبد نیز با تبریک و تهنیت هفته قوه قضاییه بر لزوم اجرایی شدن رای صادرشده در کمیسیون ماده 100 شهرداری برای جلوگیری از ادامه‌ یافتن تخلف‌ها تاکید کرد و آمادگی شورای اسلامی شهر میبد برای همکاری در ارتباط با رصد و نظارت بر اجرایی شدن رای های صادره و  دیگر فعالیت‌ها و اقدامات نیازمند به قانون‌گرایی و مرتبط به حوزه شهری میبد را اعلام کرد.