“حسن کارگر شورکی” جوان ۲۴ ساله و کم‌بینای میبد یزد تاکنون هشت جلد کتاب با مضامین مذهبی، شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم و همچنین یک رمان تالیف کرده که ۶ اثر از این تعداد، چاپ و روانه بازار شده‌ است.

“حسن کارگر شورکی” جوان ۲۴ ساله و کم‌بینای میبد یزد تاکنون هشت جلد کتاب با مضامین مذهبی، شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم و همچنین یک رمان تالیف کرده که ۶ اثر از این تعداد، چاپ و روانه بازار شده‌ است.

«دری به جانب کریم برای پیدا کردن خداوند حکیم » شامل مفاهیم دینی به زبان ضرب المثل ، «علمداران زینبیه» در باره هفت شهید مدافع حرم ، «سلام بر محمدرضا» شامل زندگی نامه یکی از شهیدان ، «دلاوران حافظ امنیت» در باره جانبازان نیروی انتظامی ، «قهرمانان ایران زمین» در باره سرداران شهید دفاع مقدس و شهدای حرم و «گلهای لاله گون اهل بیت » شامل اشعار مذهبی از جمله کتابهای این نویسنده جوان است.

مضامین هشت کتاب نویسنده جوان

کارگر شورکی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کتاب «دری به جانب کریم برای پیدا کردن خداوند حکیم » را برای افراد سالخورده و کم سواد و مفاهیم دینی را با زبان ساده و نوشتن ضرب المثل‌های عامیانه و ساده را برای آنها توضیح داده‌ است.

وی ادامه داد: «علمداران زینبیه» نیز زندگی نامه هفت شهید مدافع حرم از هفت کشور دنیا و کتاب سلام بر محمد رضا نیز زندگی نامه شهید محمد رضا داوری شمس آبادی اهل شهرستان ابرکوه و از شهدای شهر بهارستان در جنوب غرب تهران است.

این نویسنده جوان، کتاب «دلاوران حافظ امنیت» را  شامل چند بخش، کتاب «قهرمانان ایران زمین» را نیز شامل ۱۶۷ صفحه و «گلهای لاله گون اهل بیت » را شامل اشعاری از خودش و اشعار گردآوری شده بیان کرد.

وی همچنین کتاب «نغمه های ولایت» شامل مداحی‌های مداحان کشوری و «دائره المعارف اصول مداحی» را نیز به رشته نگارش در آورده‌ است.

کتاب جدید نویسنده

کتاب “من علی ام مولا علی ” نیز عنوان کتاب جدید وی است که شامل ۱۰ تصویر رنگی دارد

دراین کتاب حضرت علی (ع) خود را برای کودک معرفی می کند، : این کتاب ۱۴ صفحه است و پایین هرصفحه شعر یک تصویر رنگی قراردارد که مرتبط باشعربالای صفحه کتاب است.

کتاب یاد شده برای رده سنی ب و ج نگاشته شده و زیرنظر انتشارات بین المللی حوضه مشق استان تهران منتشرشده است و قیمت آن 50 هزار تومان است

کارگر از سال ۹۶ و از سن ۱۸ سالگی نویسندگی را شروع کرده و کتابهای وی با همکاری ۲ انتشارات تهران به رشته چاپ در آمده‌ است.

وی شاعر و مداح هم هست و طراحی جلد کتابها را نیز خودش انجام داده است ، همچنین کتابهایی  نیز شامل اشعار کودکان در باره حضرت علی (ع) و واقعه غدیر خم ، اشعار کودکانه در باره حضرت رقیه (س) و حضرت زینب (س) و مجموعه داستان‌هایی را نیز نوشته است.

نویسنده جوان میبدی با بیان اینکه کتابها را زیر نظر ۲ انتشاراتی نوشته‌ است تصریح کرد: هر فرد با برداشتن موانع بر سر راه  به هر هدفی که باور داشته باشد می‌تواند برسد.

درخواست نویسنده جوان میبدی از صدا و سیمای مرکز یزد

وی دوست دارد در یکی از برنامه‌های مذهبی تلویزیون دعوت شود تا در باره کتابهایی که نوشته است توضیح دهد تا هم ایجاد انگیزه در جوانان برای رفتن به سوی نویسندگی و آشنا شدن با مفاهیم جدید شود و هم آثارش برای مردم معرفی گردد.

وی با وجود داشتن سواد کلاسیک زیر دیپلم، کتاب‌ها را به رشته نگارش درآورده‌ است.