قدردانی شهردار میبد از پاکبانان و پرسنل خدمات شهری شهرداری

شهردار میبد از پاکبانان و پرسنل خدمات شهری شهرداری برای نظافت و شستشوی حسینیه‌ها و تکایا و جمع آوری نخاله‌ها قبل ازشروع ماه محرم و در زمان برگزاری مراسم‌های عزاداری قدردانی کرد.

شهردار میبد از پاکبانان و پرسنل خدمات شهری شهرداری برای نظافت و شستشوی حسینیه‌ها و تکایا و جمع آوری نخاله‌ها قبل از شروع ماه محرم و درزمان برگزاری مراسم‌های عزاداری قدردانی کرد.

مجید بهارستانی اظهار کرد : قبل از شروع ماه محرم جمع آوری نخاله‌ها و همچنین نظافت و شستشوی حسینیه‌ها و تکایا توسط تیم خدمات شهری در دستور کار قرار گرفت.

وی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش پرسنل خدمات شهری در نظافت فضای شهر در شب‌های محرم افزود: فعالیت پرسنل واحد خدمات شهری در زمان برگزاری مراسم‌های مختلف عزاداری و مناسبت های میلاد بیشتر از زمان های دیگر سال است و با توزیع نذورات بین شهروندان، شاهد ریختن ظروف پلاستیکی در سطح شهر هستیم که همکارانم در تیم های خدمات شهری بیش از سایر ایام سال تلاش می کنند تا شهری تمیز داشته باشیم که این تلاش قابل ستایش است.

شهردار میبد به اجرای طرح تفکیک پسماند در روزهای برگزاری ماه محرم نیز اشاره کرد و از همکاری دست اندرکاران هیات‌های مذهبی، مردم و پرسنل شهرداری در انجام این طرح قدردانی کرد.

روابط عمومی شهرداری میبد