هدف دشمن تصرف قلبها و مغزها است

فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: دشمن تصرف مغزها مرکز باورها و قلبها مرکز احساسات را هدف قرار داده‌است و راه مقابله و بر هم زدن نقشه دشمن جهاد تبیین است.

فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: دشمن تصرف مغزها مرکز باورها و قلبها مرکز احساسات را هدف قرار داده‌است  و راه مقابله و بر هم زدن نقشه دشمن جهاد تبیین است.

سردار حسین زارع کمالی در مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میبد افزود: به فرموده مقام معظم رهبری جهاد تبیین یک فریضه عینی و همگانی است و وظیفه روحانیون و اعضای دفتر نمایندگی ولی فقیه این است پیش قراول مقابله با جنگی که دشمن به راه انداخته‌است ، باشند.

وی تصریح کرد: دشمن به این نتیجه رسیده که برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی از طریق جنگ سرد نمی تواند کاری پیش برد و باید از طریق جنگ رسانه ای ،  فرهنگی ، جنگ شناختی و در یک کلام جنگ ترکیبی به مقاصد خود برسد.

فرمانده سپاه الغدیر یزد ادامه داد: راه مبارزه با نقشه دشمن جهاد اکبر و جهاد تبیین است و انشاالله بتوانیم در عرصه جهاد تبیین با حضور به موقع و شناخت نقشه‌های دشمن انجام وظیفه کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ستاد فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد نیز گفت: بر اساس جهاد جهاد تبیین وظیفه حوزه نمایندگی ، فرماندهی بسیج و تک تک پایوران و بسیجیان معرفی دین خدا ، تبلیغ دین خدا و دفاع از دین خدا است.

حجت الاسلام و المسلمین کاظم کریم بیگی افزود: مجاهدت شب و روز ندارد ، منتظر امام زمان در زمان ظهور مجاهدت شبانه روزی و تلاش ایثارگرانه دارد ، بسیجیان باید در عرصه بصیرت افزایی ، روشنگری و دفع تهاجم فکری و  فرهنگی تلاش ‌کنند و آگاه سازی و افزایش آگاهی افرادی که گرفتار روزمرگی خود هستند را وظیفه خود بدانند.

در این مراسم با تجلیل از سید محمد هادی سلیمانی مسئول اسبق نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میبد حجت الاسلام عزیز در این سمت معرفی شد.