دانش آموز برتر در کنکور 96 در شهرستان میبد ، بیشترین عامل موفقیت خود را تلاش و پشنکار خود می داند و همچنین دعای خیر پدر و مادر و زحمتهایی که دبیران مدرسه ، مدیر و همه اطرافیان کشیدند. محمد فواد دهقانی دانش آموز برتر در کنکور 96 در شهرستان میبد ؛ که حائز رتبه […]

دانش آموز برتر در کنکور 96 در شهرستان میبد ، بیشترین عامل موفقیت خود را تلاش و پشنکار خود می داند و همچنین دعای خیر پدر و مادر و زحمتهایی که دبیران مدرسه ، مدیر و همه اطرافیان کشیدند.

محمد فواد دهقانی دانش آموز برتر در کنکور 96 در شهرستان میبد ؛ که حائز رتبه 66 منطقه در رشته تجربی شده است ، بیشترین عامل موفقیت خود را تلاش و پشنکار خود می داند و همچنین دعای خیر پدر و مادر و زحمتهایی که دبیران ، مدیر و همه اطرافیان کشیدند و در موفقیتش نقش داشتند .

وی در ارتباط با اینکه اتنظار کسب این رتبه را داشته است یا نه ، می گوید : امیدوار بودم که رتبه ام بهتر از این شود ، اما از رتبه ای که کسب نموده ام ، راضی هستم و انشاالله پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شوم .

این دانش آموز برتر در کنکور رشته تجربی که در دبیرستان تیز هوشان رحیمی فر میبد تحصیل نموده است ، در ارتباط با میزان مطالعه و برنامه ریزی که داشته است ، گفت : زمانی که به مدرسه می رفتم روزانه شش ساعت درس می خواندم اما برنامه ریزی خاصی نداشته و به صورت خودکار مطالعه زیادی داشتم و بیشتر تست کار می کردم.

وی افزود : در کلاسهای کنکور شرکت نداشته و تنها در کلاسهایی که از طرف مدرسه برگزار می شد شرکت نموده است .

دهقانی در پایان از همه کسانی که تلاش نموده اند تا به چنین رتبه ای دست یابد ، تشکر نمود به خصوص پدر و مادرش و آرزوی موفقیت برای کسانی که  سال دیگر کنکور دارند ، نمود .