شهردار میبد در پیامی، روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه به ویژه فعالان رسانه‌ای شهر میبد تبریک و تهنیت گفت. به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، مهندس مجید بهارستانی شهردار میبد در پیامی، روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه به ویژه فعالان رسانه‌ای شهر میبد تبریک و تهنیت گفت. در بخشی از متن […]

شهردار میبد در پیامی، روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه به ویژه فعالان رسانه‌ای شهر میبد تبریک و تهنیت گفت.


به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، مهندس مجید بهارستانی شهردار میبد در پیامی، روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه به ویژه فعالان رسانه‌ای شهر میبد تبریک و تهنیت گفت.

در بخشی از متن این پیام آمده است:

« رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی‌رسانی به مردم است. خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک‌اندیشان بلند نظر در عرصه اطلاع‌رسانی‌اند.

هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار که به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است؛ فرصت مغتنمی است که این روز شکوهمند، روز حق‌گویی و حق‌جویی و روز پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه‌نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و آزادگان عرصه اطلاع‌رسانی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم.

از ایزد منان برای همه مجاهدان و تلاشگران این عرصه به خصوص خبرنگاران عزیز میبدی توفیق و تداوم هدایت و سعادت و سرافرازی و سربلندی تمنا دارد.

مجید بهارستانی یزدی – شهردار میبد