همایش ملی گرافیک و کاریکاتور به رسم آب و تراب در یزد برگزار می شود . به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد  ؛ همایش ملی گرافیک و کاریکاتوربه رسم آب و تراب در یزد بمناسبت روز تکریم خانواده اولین همایش ملی گرافیک و کاریکاتوربه رسم آب و تراب در یزد برگزار […]

همایش ملی گرافیک و کاریکاتور به رسم آب و تراب در یزد برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد  ؛ همایش ملی گرافیک و کاریکاتوربه رسم آب و تراب در یزد بمناسبت روز تکریم خانواده اولین همایش ملی گرافیک و کاریکاتوربه رسم آب و تراب در یزد برگزار می شود.

 هدف از برگزاری این همایش فرهنگ سازی و استفاده از ظرفیت هنرمندان کشور و تولید و آثارمحصولات فرهنگی در خصوص ازدواج خانواده و نشر آن در بین جوانان و خانواده ها اعلام شده است.این همایش در گرایش های هنری؛پوستر،دیوارنگاری،طراحی جلد و کارت عروسی و کاریکاتور برگزار می شود.مهلت ارسال آثار تا ١٥ شهریور سالجاری و انتخاب آثار ٢٠شهریوراعلام شده است.تجلیل از برگزیدگان و نمایش آثار نیز ٢٥ شهریورماه سالجاری اعلام شده است.

علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر می توانند به کانال تلگرامی https://telegram.me/abotorabfestival/ و یا شماره همراه ٠٩١٢٨٩٦١٧١٣مراجعه نمایند.