فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: جهاد خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه و امیدآفرینی به خصوص در شرایط جنگ اقتصادی سرلوحه همه فعالیت ها و اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری بام میبد و به نقل از ایرنا سردار حسین زارع کمالی روز شنبه در دیدار گروه رسانه‌ای شهید اخلاص یزد که به مناسبت روز پاسدار برگزار شد، افزود: در کنار اقدامات سپاه و دیگر بخش های جامعه، جهاد تبیین و امیدآفرینی باید توسط رسانه‌های گروهی برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی پیگیری شود.

وی با قدردانی از تلاش خبرنگاران و فعالان فضای مجازی در راستای جهاد تبیین و اجرای منویات مقام معظم رهبری اظهار کرد: بخش قابل توجهی از توفیق حاصل شده در برقراری آرامش پس از اغتشاشات ماه های گذشته حاصل توفیق رسانه ها و فعالان فرهنگی در خط مقدم جهاد تبیین بوده است.

وی با تبریک اعیاد شعبانیه و سوم شعبان سالروز ولادت با سعادت امام حسین (ع) تصریح کرد: پاسداران لبیک گوی پیام امام حسین (ع) هستند و در این راستا فرامین امامین انقلاب را از ابتدای امر با دل‌ و جان شنیده و به آن عمل کرده‌اند.

تقدیم ۴۰ هزار شهید پاسدار به انقلاب

این مسئول بیان کرد: تقدیم بیش از ۴۰ هزار شهید در راه دفاع از میهن نشان‌دهنده این است که پاسداران مانند مولا و مقتدای خودمان هرگز تن به ذلت نمی دهند و به تأسی به راه و اهداف امام حسین (ع) هرگز زیر بار ذلت کسانی که می‌خواهند بر دین و انسانیت تسلط پیدا کنند، نخواهیم رفت.

زارع کمالی بیان کرد: بسیج و سپاهیان قهرمان تحت فرمان فرماندهی معظم کل قوا در گام دوم انقلاب با هدف پیش برندگی انقلاب اسلامی در عرصه‌های خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی برای زمینه‌سازی ظهور منجی عالم بشریت تلاش می‌کنند

فرمانده سپاه الغدیر با بیان اینکه لباس سبزی که پاسداران افتخار پوشیدن آن را دارند لباس خدمتگذاری به مردم و جان‌فشانی در راه ولایت است، گفت: مردم با بصیرت و ولایتمدار یزد در جنگ شناختی و ترکیبی با هجمه‌های سنگین دشمن، در صحنه‌های مختلف و با وجود مشکلات و سختی‌ها در راستای حفظ ارزش و اصول انقلاب در صحنه حضور پیدا کردند.

بصیرت و ولایتمداری لازمه تداوم راه انقلاب

وی ادامه داد: وقتی به مؤلفه‌های اقتدار که توسط سازمان‌های جهانی طراحی‌شده نگاه می‌کنیم ، می‌بینیم که ایران جایگاه خوبی دارد و ما امروز در عرصه‌های مختلف حرف برای گفتن داریم گرچه مشکلات و نقطه‌ضعف‌هایی وجود دارد ولی در آینده نزدیک خبرهای خوبی از موفقیت های کشور در عرصه های مختلف به اطلاع مردم رسانده خواهد شد.

در این نشست تعدادی از اعضای گروه شهید اخلاص با تبریک میلاد امام حسین (ع) و اعیاد شعبانیه از اقدامات مختلف فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه الغدیر استان یزد قدردانی کردند.

استان یزد با یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت ۳۲۰ هزار بسیجی دارد.