فرماندار میبد در نشست و دیداری که خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان میبد در 26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن عزیز با حضرت آیت الله اعرافی داشتند ، در پاسخ به سوالات مطرح شده از سوی خبرنگاران گفت  : اصل تسامح را برای اینکه دامنه کارهای فرهنگی بیشتر شود ، باید در نظر گرفت. […]

فرماندار میبد در نشست و دیداری که خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان میبد در 26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن عزیز با حضرت آیت الله اعرافی داشتند ، در پاسخ به سوالات مطرح شده از سوی خبرنگاران گفت  : اصل تسامح را برای اینکه دامنه کارهای فرهنگی بیشتر شود ، باید در نظر گرفت.

فرماندار میبد بیان کرد : گاهی اوقات فراموش می کنیم فعالیتهای فرهنگی به معنای عام را که شامل شعر ، نمایش و…است و متاسفانه به آنها توجهی نمی شود .

وی افزود : باید به سمتی برویم که بازسازی ، نوسازی و نگاه جدیدی در هر یک از مقولات فرهنگی داشته باشیم و اصل تسامح را برای اینکه دامنه کارهای فرهنگی بیشتر شود ، باید در نظر گرفت و یک مقدار ملایمتر برخورد نمود.

فرماندار میبد تصریح نمود : در انجام مباحث فرهنگی باید پشتوانه مالی هم باشد ، که در این زمینه شهرداری ، شورای شهر وسایر مسئولین لازم است ، حمایت کننده در مباحث فرهنگی باشند.

وی در خصوص فاضلاب میبد با بیان اینکه بحث فاضلاب یک بحث فنی و کارشناسی شده است ، افزود : سیستم لجن فعال در فاصله 20 متری خواهیم داشت که هیچ بوی بدی احساس نخواهد شد.

فرماندار میبد همچنین عنوان نمود : در فرآیند بحث فاضلاب میبد ،  بحث فنی و کارشناسی شده را ملاک قرار داده ایم و آن را می پذیریم و اگر بخواهند به نوعی در این خصوص هیاهو ایحاد کرده و  فضا را احساسی کنند ، این با اصل عقلانیت و استدلال همخوانی ندارد و هم من و هم امام جمعه و هم نماینده محترم تا آخر پیگیر خواهیم بود و برای اجرای پروژه محکم ایستاده ایم.

گفتنی است در این مراسم از خبرنگاران و اصحاب رسانه میبد نیز تجلیل به عمل آمد.