اجرای طرح مشاوره همای نیروی انتظامی در مساجد شهرستان میبد

با همکاری مساجد جامع امام هادی(ع) بهمن آباد و صاحب الزمان (عج)بفروئیه میبد طرح مشاوره هما برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حسن آگهی مشاور و روانشناس مرکز نیروی انتظامی یزد با تأکید به مزیت های طرح مشاوره هما و بیان اینکه بسیاری از آسیب هایی که امروزه در […]

با همکاری مساجد جامع امام هادی(ع) بهمن آباد و صاحب الزمان (عج)بفروئیه میبد طرح مشاوره هما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حسن آگهی مشاور و روانشناس مرکز نیروی انتظامی یزد با تأکید به مزیت های طرح مشاوره هما و بیان اینکه بسیاری از آسیب هایی که امروزه در جوامع شاهد آن هستیم به خاطر نداشتن برخی از مهارت های زندگی توسط قربانیان جرایم یا آسیب دیدگان و حتی مجرمان است افزود: با حضور مشاوران و کارشناسان خبره در جوامع هدف درصدد هستیم تا با ارائه خدمات مشاوره ای نسبت به ارتقای سطح آگاهی های عمومی و مهارت های زندگی اقدام نماییم.

وی با اشاره به اینکه هما برگرفته از سه کلمه همیاری، مددکاری و مشاوره و آموزش است خاطرنشان ساخت: بیشترین مراجعات ما در مورد مسائلی چون روابط بین زوجین، اعتیاد همسر و فرزند پروری است.

روانشناس مرکز مشاوره آرامش نیروی انتظامی تصریح داشت: در حال حاضر در کلانتریها مشاور وجود دارد. در شهرستان میبد نیز مردم جهت دریافت مشاوره می توانند به کلانتری مرکزی مراجعه کنند.

در این کارگاه آموزشی که با دعوت و همکاری هیئت امنا مسجد جامع امام هادی (ع) بهمن آباد و حضرت صاحب الزمان (عج) بفروئیه و همکاری نیروی انتظامی و اداره تبلیغات اسلامی میبدبرگزار شد و مردم این دو منطقه به صورت چهره به چهره مشکلات خود را با مشاوران روانشناس درمیان گذاشتند.