طرح از مزرعه تا سفره با برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات و کالاهای تنظیم بازار واقع در مدیریت جهاد کشاورزی میبد آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری بام میبد و به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی میبد درراستای تحقق شعار از مزرعه تا سفره وهماهنگی بعمل آمده با غرفه داران محسن رعیت (ارزانسرای میوه رعیت )وحسین امامی (فروشگاه سالار ) در زمینه میوه وسبزی و محصولات پروتئینی وخشکبارفعالیت نمایشگاه بهاره مدیریت جهادکشاورزی میبد آغاز گردید.

مدیر جهادکشاورزی میبد هدف از برگزاری این نمایشگاه عرضه مستقیم کالاهای تنظیم بازارشامل میوه ،برنج ،گوشت گوسفندی وگوساله ،شکر ،مرغ و۰۰ را ارائه محصولات باکیفیت و در فضای مطلوب عنوان کرد.

وی افزود: درجهت رفاه حال بیشتر همشهریان میبدی یک واحد نانوایی نیزدر بازارچه مشغول به پخت نان باکیفیت می باشد

کاظم مسروری فر اظهار امیدواری کرد که با برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات در این موقعیت مکانی دارای پارکینگ و مناسب برگزاری نمایشگاه و با استقبال مردم متدین میبد شاهد کاهش هزینه های خانوار باشیم .

وی در پایان گفت: شهروندان می‌توانند جهت ارایه انتقادات و پیشنهادات خود برای برگزاری بهتر هر ساله نمایشگاه با مسئول تنظیم بازار شهرستان وحید شیرمردی از طریق  شماره همراه ۰۹۱۳۲۵۶۷۳۹۹ در ارتباط باشند.