مشاور امور ایثارگران سازمان بهزیستی استان یزد و جمعی از کارکنان بهزیستی استان و شهرستان میبد با حضور در منزل  همکار  آزاده و بازنشسته خودشان در این اداره  از وی تجلیل به عمل آوردند. به گزارش روابط عمومی سازمان بهزیستی میبد ؛ همزمان با سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی و به منظور تجلیل […]

مشاور امور ایثارگران سازمان بهزیستی استان یزد و جمعی از کارکنان بهزیستی استان و شهرستان میبد با حضور در منزل  همکار  آزاده و بازنشسته خودشان در این اداره  از وی تجلیل به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهزیستی میبد ؛ همزمان با سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی و به منظور تجلیل از مقام شامخ این عزیزان، مشاور امور ایثارگران سازمان بهزیستی استان یزد و جمعی از کارکنان بهزیستی استان و شهرستان میبد، با حضور در منزل عبدالوهاب دهقانی یکی از همکاران آزاده و بازنشسته این اداره، ضمن دیدار با وی و استماع خاطرات دوران اسارت، از رشادت، صبر و استقامت آزادگان تجلیل به عمل آورده و توفیق روز افزون و صحت و سلامتی برای جانبازان را از خداوند متعال مسئلت نمودند.

در این دیدار آخوندزاده مشاور امور ایثارگران سازمان بهزیستی استان یزد اظهار داشت : آنچه باعث افتخار و عزت ایران اسلامی است زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت برای استفاده آیندگان از این فرهنگ ناب اسلامی است و در این راه تجلیل از جانبازان و آزادگان در ادارات دولتی کاری بس شایسته و ارزشمند می باشد .

 لازم به ذکر است در پایان نیز لوح سپاس به رسم یاد بود به آزاده عزیز از طرف امور ایثارگران سازمان بهزیستی استان اهداء گردید .